Właściciel restauracji upokorzył Gessler. Obrzydliwe kulisy
Wiadomości Pikio - 21 Lutego 2018

Właściciel restauracji upokorzył Gessler. Obrzydliwe kulisy "Kuchennych Rewolucji"

Magdalena Gessler upokorzona. Właściciel restauracji zdradził obrzydliwe kulisy "Kuchennych Rewolucji". Gwiazda polskiej gastronomi nie będzie zadowolona z tego co powiedział o jej działaniach restaurator.

Kuchenne Rewolucje są absolutnym hitem TVN-u. Słynna restauratorka przemierza cały kraj, żeby ratować gastronomiczne lokale. Tymczasem jeden z restauratorów opowiedział właśnie, że po udziale w programie było znacznie gorzej.

Kulisy "Kuchennych Rewolucji" ujawnione

ZOBACZ TAKŻE: Magda Gessler "opuszcza" Polskę. I prosi Polaków o pomocWłaściciel pizzerii "La Costa" w Herbach (koło Częstochowy) przyznał, że bardzo żałuje udziału w programie, mimo to nie ma zamiaru rezygnować z prowadzenia restauracji. Magda Gessler podczas swojej rewolucji zmieniła nazwę na "Bistro Bochenek" i wprowadziła dania o kontrowersyjnych nazwach tj. "gęsie pipki" czy cynaderki. Kiedy restauratorka wróciła po miesiącu odwiedzić lokal i zobaczyła, że właściciel restauracji zrezygnował z jej propozycji oświadczyła, że rewolucję uważa za nieudaną.

Szokujące kulisy

ZOBACZ TAKŻE: Prywatny dramat Gessler. Jej szczere wyznanie doprowadziło fanów do łezTeraz sam restaurator zdradza kulisy. Mogą się one okazać szokiem dla Magdaleny Gessler. Szef "La Costy" uderza bowiem w jej pomysły bezpośrednio i określa jako nietrafione.- Zaproponowane przez panią Magdę Gessler dania nie przypadły do gustu naszym klientom, jeśli już je zamawiali, to tylko żeby ich spróbować, dlatego z nich zrezygnowaliśmy - oświadczył właściciel pizzerii. Szef lokalu dodał też, że udział w programie gwiazdy polskiej gastronomii w ogóle nie pomógł restauracji. Ciekawe co na to celebrytka?- Kuchenne Rewolucje" ani nam nie zaszkodziły, ani nie pomogły. Jest podobnie, jak przed udziałem w programie. Działamy dalej, planujemy się rozwijać - poinformował szef "La Costy".

Emisja nowego sezonu "Kuchennych Rewolucji"

Kiedy i na jakim programie lecą "Kuchenne Rewolucje? Program emitowany jest w każdy czwartek o 21:30 na antenie telewizji TVN. Kolejny, premierowy odcinek już 17 sezonu programu odbędzie się w najbliższy czwartek. ZAMIANA
duda_bujakiewiczUwierzysz, że one mają tyle samo lat?! Gwiazdy w tym samym wiekuCzytaj dalej
Największe kompromitacje polskich gwiazd [ZOBACZ!]Największe kompromitacje polskich gwiazd [ZOBACZ!]Czytaj dalej
Źródło: Plotek.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News