Co za chamstwo. Bezczelne słowa księdza po narodzinach córki Kosiniaka-Kamysza

Co za chamstwo. Bezczelne słowa księdza po narodzinach córki Kosiniaka-Kamysza Źródło: Screen/youtube/Telewizja Republika

Władysław Kosiniak-Kamysz pochwalił się w sieci przełomowym wydarzeniem ze swojego życia. Liderowi PSl urodziła się córeczka. W gąszczu pochwalnych komentarzy znalazł się ignorancki, wręcz chamski wpis księdza Janusza Chyły.

Władysław Kosiniak-Kamysz powitał na świecie długo oczekiwaną dziecinę. Lider PSL opublikował zdjęcie z żoną i nowo narodzonym dzieckiem na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Władysław Kosiniak-Kamysz pochwalił się w sieci zdjęciem nowo narodzonego dziecka

Przełom w życiu lidera ludowców nastąpił w trudnym czasie. Kosiniak-Kamysz prowadzi PSL w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Jest liderem partii współtworzącej Koalicję Europejską, ścigającą się po mandaty eurodeputowanych ze Zjednoczoną Prawicą.

Dziś polityka zeszła jednak w rodzinie Kosiniak-Kamyszów na dalszy plan. Wszystko za sprawą radosnej nowiny. Para powitała na świecie długo oczekiwane dziecko.

Lider PSL opublikował na swoich oficjalnych profilach na Facebooku i Twitterze zdjęcia z żoną i nowo narodzoną córeczką. Podpisał je bardzo wymownie - "Zosia" . Imię uzupełnił charakterystycznym, zielonym sercem, nawiązującym do barw ludowców. 

W komentarzach pod aktywnością polityka zaroiło się od gratulacji. Słowa otuchy płynęły od polityków wszelkich formacji politycznych. Pojawiły się gratulacje od minister pracy i polityki społecznej Elżbiety Rafalskiej, wicepremiera Jarosława Gowina, lidera Wiosny Roberta Biedronia, posła PO Borysa Budki.

Komentarze zostawili także Magdalena Ogórek z redakcji TVP, Magdalena Adamowicz, czy oficjalne profile Nowoczesnej i PO. To świadczy o tym, że w podziały polityczne tracą na znaczeniu w obliczu takiego wydarzenia.

Ksiądz Chyła skomentował je w chamski sposób

Okazuje się jednak, że tak apolityczne wydarzenie również może zostać wykorzystane jako pole bitwy. W gąszczu gratulacji pojawił się bowiem chamski wpis kontrowersyjnego księdza Janusza Chyły.

- Gdzie Pana nowoczesność? Może Zosia woli mieć na imię Donald lub jakoś podobnie? - napisał na Twitterze ksiądz Chyła, wyróżniając się z tłumu w sposób nieprzystający do zwierzchnika Kościoła oraz radosnych okoliczności.

Po pewnym czasie wpis zniknął, ale sieć zapamiętała niechlubną aktywność duchownego. Pozostaje mieć nadzieję, że lider PSL nie wziął sobie tego przejawu ordynarności do serca. Niesmak w sprawie pozostał jednak ogromny.

fot. Facebook/Władysław Kosiniak-Kamysz 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Można się rozpłakać. Dominika Tajner opublikowała zdjęcie syna, które rozdziera serce
  2. Nie żyje słynny muzyk! Zginął TRAGICZNIE, ratując przyjaciółkę
  3. Koszmarna wpadka Roksany Węgiel na scenie. 14-latka na żywo popełniła niewyobrażalną gafę
  4. Zdjęcie wychudzonej Szostak wywołało burzę. "Kiedyś była śliczna"
  5. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  6. TVN przekazał wiadomość o koszmarnym wypadku. Ludzie ruszyli na pomoc

źródło: Facebook, Twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News