Posypały się gratulacje, Władysław Kosiniak-Kamysz został ojcem. Zdradził płeć i imię potomka

Posypały się gratulacje, Władysław Kosiniak-Kamysz został ojcem. Zdradził płeć i imię potomka Źródło: Piotr Molecki East News

Władysław Kosiniak-Kamysz być może nie odniósł sukcesu w ostatnich wyborach prezydenckich, jednak w życiu prywatnym jest prawdziwym zwycięzcom. Podzielił się bardzo osobistą informacją na temat szczęśliwego dnia i posypała się prawdziwa lawina gratulacji. Lider PSL jest dumny z tego, że jego rodzina się powiększyła, przy okazji tego uroczego ogłoszenia zdradził, jak wraz z małżonką nazwał najmłodszą pociechę.

Władysław Kosiniak-Kamysz może mówić o prawidzwym szczęściu. Ciężarna żona wiedziała, jak ważne jest wsparcie i w trakcie kampanii wyborczej dzielnie wspierała swojego ukochanego, mimo iż była w dość zaawansowanej ciąży. Ludowiec przekazał radosną nowinę, właśnie po raz kolejny został tatą.

Władysław Kosiniak-Kamysz powitał na świecie kolejne dziecko

Władysław Kosiniak-Kamysz po raz drugi pochwalić się może narodzinami dziecka. Wcześniej z żoną w maju ubiegłego roku powitali pierwszą pociechę, a dziś na Twitterze polityka pojawiło się rozkoszne rodzinne zdjęcie. Wiadomo jak para zdecydowała się nazwać wyczekane dziecko oraz jakiej jest płci. Władysław Kosiniak-Kamysz to w swojej rodzinie przysłowiowy rodzynek, gdyż drugie jego dziecko to znów dziewczynka. Zarówno polityk, jak i jego żona, nie ukrywają, że duża rodzina to ich pragnienie, gdyż oboje wychowali się w takim modelu i bardzo sobie go cenią. W opisie zdjęcia obserwatorzy dowiedzieli się jakie imię otrzymała dziewczynka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Szef PSL wstawił rodzinną fotografię 

Władysław Kosiniak-Kamysz we wtorek 8 września, po godzinie 21 zdecydował się poinformować, iż jego żona urodziła drugie dziecko. Zarówno dziewczynka, jak i jej mama są całe i zdrowe, a dumny tata nie mógł zapewne doczekać się, aby wziąć w ramiona swoją nowonarodzoną córeczkę. Opis rozczulającego zdjęcia jest wyjątkowo zwięzły i treściwy. 

- Różyczka - napisał pod fotografią Władysław Kosiniak-Kamysz i opatrzył ją ikoną róży. Na lawinę gratulacji nie trzeba było długo czekać. Bardzo szybko pod postem przeczytać można komentarze pełne radości, szczególną uwagę przykuwa jeden z nich. Swój zachwyt nad imieniem zdecydowała się wyrazić znana polityczka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pilna wiadomość rządu, ministerstwo potwierdziło koszmarne doniesienia. Jest coraz gorzej

2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

3. Katastrofalne wieści dla seniorów. Rząd oficjalnie wycofuje się z obiecanej podwyżki emerytur

Gratulacje płyną z każdej strony 

- Róże od Róży dla Różyczki i uściski dla Rodziców i Dziadków - napisała Róża Thun. Europosłanka nie ukrywa swojego zachwytu związanego z wyborem imienia dla nowonarodzonej córeczki lidera PSL. Gratulacje pod adresem powiększającej się wciąż rodziny zdecydowało się przekazać naprawdę wiele osób. Żona polityka mimo porodu na zdjęciu uwieczniona została w wyjątkowo dobrym humorze. Mamy nadzieję, że taki uśmiech towarzyszyć będzie w każdym dniu wychowywania córeczek. Gratulujemy i życzymy dużo zdrowia i cierpliwości!

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niespodziewane, nagle do studia "Wiadomości" TVP wleciał policyjny helikopter. Co się dzieje?
  2. Otworzył auto i aż osłupiał. Dziesiątki tysięcy agresywnych os w pojeździe [wideo]
  3. Skandaliczne zachowanie Agaty Dudy. Podjęła decyzję, która zaskoczyła wszystkich
  4. Z ostatniej chwili: Ministerstwo Zdrowia wprowadza nagłą zmianę. Obejmie wszystkich bez wyjątku
  5. Dzieje się teraz. W kolejnych szkołach w Polsce zmuszają dzieci do jednej rzeczy, rodzice dowiadują się za późno
  6. Na Magdę Gessler posypały się gromy, fani są oburzeni jej zachowaniem. Bardzo niebezpieczna sytuacja

Źródło: Twitter / @KosiniakKamysz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News