Co się dzieje z ministrem PiS? Leży w szpitalu, nie może mówić

Co się dzieje z ministrem PiS? Leży w szpitalu, nie może mówić

Ostatnio ze szpitala wyszedł prezes PiS Jarosław Kaczyński. Jak się okazuje, choroba Kaczyńskiego nie jest przypadkiem odosobnionym. Plaga związana z politykami Prawa i Sprawiedliwości zbiera straszne żniwo. Do szpitala wojskowego trafił kolejny człowiek blisko związany z partią...

Były minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski trafił do szpitala w nocy z 10 na 11 czerwca. Umieszczono go w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Waszczykowski miał ciężkie problemy z oddychaniem, a po pierwszych badaniach okazało się, że polityk może również stracić głos! Już teraz ciężko mu się rozmawia. - Nie czuje się najlepiej, leżę w szpitalu, mam poważne problemy z drogami oddechowymi, po badaniach będzie wiadomo więcej - opowiadał zachrypniętym głosem dziennikarzom w rozmowie telefonicznej.

Witold Waszczykowski w szpitalu

Waszczykowski może spodziewać się najlepszej opieki zdrowotnej - w końcu w szpitalu, w którym się znajduje, na kolano leczył się sam prezes. Co dziwne, tajemnicze pobyty w szpitalu są coraz częstsze w Prawie i Sprawiedliwości. Operacja kolana Kaczyńskiego i problemy z oddychaniem Waszczykowskiego to jedynie wierzchołek góry lodowej. W niedzielę spotkanie w Tarnowie odwołał z powodów zdrowotnych Ryszard Terlecki, kolejny polityk tego ugrupowania. Czy można spodziewać się dalszych takich przypadków? Internauci już teraz snują teorie spiskowe dotyczące PiS. A może główną przyczyną jest podeszły wiek członków partii rządzącej? W końcu każdy z wymienionych mężczyzn był już po 60. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyński wybrał zdrajców w partii. Nie ma dla nich litości
  2. Masakra! Wziął dzieci jako zakładników, wszystkie nie żyją
  3. Skandal w TVP, internauci nie dowierzają! "Uprawiając seks robił to dla przyjemności"
  4. Księżna Kate zniknęła z życia publicznego. Powód jest bardzo ważny
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News