pyrkosz
Anna Maria Guziewska - 31 Października 2018

Nagły zwrot ws. śmierci Pyrkosza! Jego żona przerywa milczenie

Witold Pyrkosz zmarł w kwietniu 2017 roku. Był to ogromny cios dla jego żony - Krystyny. Przez wiele miesięcy nie mogła się pogodzić z pustką, którą w domu pozostawił aktor. Teraz jednak postanowiła przerwać milczenie.

Witold Pyrkosz odszedł po kilku tygodniach walki z chorobą. Jeden z najpopularniejszych polskich aktorów zdobył nieprawdopodobną popularność, grając w kultowych "Czterech pancernych i psach". Reżyserowie często oferowali mu role osobliwych, zabawnych mężczyzn. Jednak to w "M jak Miłość" pokazał się jako ciepły i mądry nestor rodu. Miesiącami, Krystyna Pyrkosz nie mogła oglądać serialu TVP. Teraz jednak wydarzyło się w jej życiu coś nieprawdopodobnego.

"M jak Miłość" uratowało jej życie! Czy Witold Pyrkosz przygotował żonę na swoją śmierć?

- Nie oglądałam przez ponad rok „M jak miłość”, ale ostatnio chwilę popatrzyłam. Widziałam ostatnie odcinki z udziałem męża, jak siedział przy stoliku, ale widać było, że jest już zmęczony. Wszystko, co miał napisane, nie zostało niestety zrealizowane, a miało się dziać naprawdę dużo... - powiedziała żona Pyrkosza w rozmowie z "Super Expressem". Okazuje się, że po 56 latach wspólnego życia, Krystyna nie potrafiła sobie poradzić ze śmiercią męża. Wspominała wielokrotnie, że dom okazał się nagle za duży i pomimo wsparcia dzieci, ona nie potrafi się odnaleźć w nowej sytuacji. - Szczerze przyznam, że po śmierci męża nie obejrzałam ani jednego odcinka „M jak miłość”. Nie potrafiłabym tego oglądać. Dla mnie to za wcześnie, chyba potrzebuję więcej czasu. W poniedziałki i wtorki omijam TVP 2 – mówiła żona wybitnego aktora jeszcze w grudniu. Zmiana, jaka dokonała się w jej życiu przez rok wskazuje, że Krystyna Pyrkosz poradziła sobie ze śmiercią męża. Chociaż jej bólu nic nie ukoi, okazuje się, że trauma zamieniła się w ludzką tęsknotę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Kogel-mogelW "Koglu-moglu" pokochali go wszyscy. Zmarł w niewyjaśnionych i wstrząsających okolicznościachCzytaj dalej
- Nic mnie już dobrego nie czeka - powiedziała kobieta, sugerując, że wraz z mężem odeszło jej szczęście.

Małżeństwo Pyrkosza

Poznali się, gdy Krystyna miała... 17 lat! Podobno była to miłość od pierwszego wejrzenia. Para doczekała się dwójki dzieci - Witolda i Katarzyny. Aktor "M jak Miłość" zmarł 22 kwietnia 2017 roku z powodu komplikacji po udarze.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani M jak miłość w rozpaczy. Życie uwielbianej bohaterki wisi na włosku
  2. Tak Anna Mucha trafiła do M jak Miłość! Zaskakujące doniesienia Kuby Wojewódzkiego
  3. Krzyżówka psa z kotem. Kontrowersyjne eksperymenty na zwierzętach? Czy chore ambicje?
  4. Znaki zodiaku, które mają słabość do pieniędzy
  5. "M jak miłość": Gwiazdy serialu, które opuściły nas w ostatnich latach
Jolanta KwaśniewskaJolanta Kwaśniewska właściwie o tym nie mówi. Sekrety byłej pierwszej damyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News