Tak wyglądały święta bez Pyrkosza. Potworny ból żony aktora

Tak wyglądały święta bez Pyrkosza. Potworny ból żony aktora

Witold Pyrkosz był znanym, cenionym nie tylko za talent aktorem. Niezatapialny, z kilkudziesięcioletnim bagażem doświadczeń, odszedł od nas ponad półtora roku temu. Rodzina aktora przeżywa dziś swoje drugie święta bez głowy rodziny, z równie wielkim smutkiem i utęsknieniem.

Witold Pyrkosz pozostawał aktywny do samego końca swojej kariery aktorskiej. W polskim kinie był swego rodzaju łącznikiem pokoleń - wystarczy wspomnieć, że występował w "Czterech pancernych i pies", czyli flagowym serialu PRL i "M jak miłość", jeszcze w tej dekadzie!

Kolejne smutne święta. Witold Pyrkosz wspominany przez żonę, bliskich i widzów

Jego śmierć w wyniku powikłań po udarze zszokowała polskim światkiem filmowym i teatralnym. Nikt nie był przygotowany na odejście bohatera wielu filmów i seriali. Jego role wymieniać można by długo. Śmierć aktora była najbardziej bolesnym doświadczeniem dla jego żony Krystyny. Para przeżyła razem 53 lata Do ostatnich chwil swojego życia był aktywny na planie filmowym. Krystyna Pyrkosz przyznała, że po jego śmierci w 2017 roku nie mogła przez długi czas oglądać serialu w którym występował. Z aktorem łączyło ją tak wielkie uczucie i przywiązanie, że zwyczajnie nie potrafiła w okresie żałoby oglądać starych odcinków "M jak miłość" z Pyrkoszem na planie. – Co ja mogę powiedzieć. Jest beznadziejnie. Myślałam, że to minie, ale nic nie mija. Czuje się beznadziejnie i radzę sobie beznadziejnie. Nie mam w tym roku świąt i nie mam życia. Na wigilię przyjdzie tylko syn z wnuczkami – powiedziała żona zmarłego aktora. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ: Dziś pani Krystyna obchodzi kolejne, zapewne równie smutne święta. Choć po od śmierci męża minęły już prawie dwa lata, tęsknota za uwielbianym przez widzów aktorem i mężem pozostała. Wystarczy dodać, że dopiero w tym roku żona Pyrkosza odważyła się włączyć stare odcinki "M jak miłość", w których występował jej ukochany. Przez ponad rok po śmierci było to dla wdowy zbyt trudne do zniesienia... Pani Krystynie życzymy spokoju i chwil refleksji na czas świąt. Liczymy, że spędzi jej w nieco lepszej kondycji, czując wsparcie najbliższych, zwłaszcza dzieci. Jednak życie bez męża już nigdy nie będzie takie same.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Żona Pyrkosza zdradziła sekret związany z jego śmiercią. Wzrusza do łez
  2. Nie każdemu to się spodoba. Ujawniono co się stało z Pyrkoszem po śmierci
  3. Pyrkosz nie utrzymywał kontaktu z dziećmi. Ciemne karty w jego życiorysie
  4. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News