Witold Pyrkosz to niestety już nieżyjący aktor. Sławny, utalentowany, a w dodatku bardzo zabawny. Znaliśmy go z wielu dobrych ról, które były bardzo charyzmatyczne. Niestety po jego śmierci komentarze nie zawsze są przychylne. Jeden z internautów napisał, że jego śmierć nie jest zaskoczeniem. Inny odpowiedział mu w dosadny sposób.

Witold Pyrkosz był naprawdę wielkim aktorem. Doceniali go liczni fani i krytycy. Zagrał w wielu produkcjach filmowych. Swoją karierę zaczął naprawdę wcześnie i grał do samej śmierci. O zmarłych nie powinno się mówić źle, niestety, niektórzy nie potrafią tego uszanować i uczcić ich pamięci.

Gdzie mogliśmy oglądać Pyrkosza? Jednym z pierwszych filmów, który dał mu sławę, była „Eroica” z 1957 roku. Grał także w filmie, w którym możemy zobaczyć braci Kaczyńskich, czyli „O dwóch takich co ukradli księżyc”. Widzieliśmy go również w obu częściach „Vabank”, a także w serialach, które każdy zna, „Czterej pancerni i pies” oraz „Janosik”.

M jak Miłość” to jedna z ostatnich produkcji, w jakich zagrał, był tam jednak do samej śmierci. Wcielił się w rolę Lucjana Mostowiaka, głowę rodziny, która była dobrym duchem tego serialu. Fani produkcji bardzo cenili sobie tego aktora za poczucie humoru oraz za to, że pasował tam idealnie.

Witold Pyrkosz – komentarze po śmierci

Po jego śmierci wielu fanów płakało, a ten serial już nigdy nie będzie taki sam. Jego żona także bardzo ubolewa, że już go nie ma z nami. Przyznała, że długo nie mogła oglądać serialu:

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co Osiecka powiedziała przed śmiercią? Ostatnie słowa znanych ludzi [ZDJĘCIA]

– Nie oglądałam przez ponad rok „M jak miłość”, ale ostatnio chwilę popatrzyłam. Widziałam ostatnie odcinki z udziałem męża, jak siedział przy stoliku, ale widać było, że jest już zmęczony. Wszystko, co miał napisane, nie zostało, niestety, zrealizowane, a miało się dziać naprawdę dużo – powiedziała Krystyna Pyrkosz.

Pod komentarzami można zobaczyć, że nie każdy jednak cenił sobie tego aktora, a w dodatku nie wypowiada się najlepiej o nim. Internauta napisał, że w jego wieku, to nie jest żadne zaskoczenie i że koniec może przyjść w każdej chwili.

Inna internautka oburzyła się po takich słowach. Odpowiedziała, że głupszego komentarza dawno nie widziała i że komentujący nie ma zupełnie pojęcia o życiu. Fani nie kryją oburzenia, w końcu, gdyby mógł, to żyłby jeszcze dłużej i dalej cieszyłby swoich widzów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Opadną wam szczęki. Oto kim był ojciec Mariusza Pudzianowskiego
  2. Oficjalne: nieoczekiwana dymisja w rządzie PiS!
  3. Wstrząsające słowa siostry Przybylskiej. Odbiera mowę
  4. Niesamowite! Psiak adoptował wyjątkowe i nietypowe zwierzątko
  5. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami

Córka Kaczyńskiej pokazała, jak żyje. Internauci zachwyceni!