Witold-Pyrkosz-wiki-1
źródło: wikimedia.org/Starscream
Jan Odyniec - 11 Kwietnia 2018

Przełom ws. śmierci Pyrkosza. Jest prawdziwa, szokująca przyczyna śmierci

Witold Pyrkosz zmarł już niemal rok temu. Chociaż był starszym człowiekiem - miał już 90 lat - był niezwykle żywy i pogodny. Jego śmierć była niespodziewana, dlatego od razu zaczęły się spekulacje, co dokładnie mogło być jej przyczyną. Teraz wiadomo to już z całą pewnością.

Witold Pyrkosz znany jest przede wszystkim z roli Lucjana Mostowiaka, seniora rodziny w serialu "M jak Miłość". W swojej karierze ma jednak legendarne występy w filmach "Vabank" i "Vabank 2", w serialach "Czterej pancerni i pies" czy "Janosik". Za ok. 10 dni będziemy obchodzić pierwszą rocznicę śmierci kultowego aktora. Ponieważ - mimo wieku - była ona niespodziewana, od początku pojawiały się spekulacje, co mogło ją spowodować. Wreszcie to ostatecznie ustalono.

Witold Pyrkosz zmarł rok temu

Popularny aktor zmarł w szpitalu, w którym przebywał już od pewnego czasu. Okazało się, że chorobą, która pokonała - wydawałoby się niezniszczalnego Pyrkosza - było zapalenie płuc. - Spodziewaliśmy się, że może się tak zdarzyć, ale zawsze się myśli, że może jednak jakoś inaczej się to skończy. Jest mi bardzo smutno, bardzo przykro - powiedziała po śmierci aktora scenarzystka popularnego serialu "M jak Miłość" Ilona Łepkowska. Z powodu śmierci Pyrkosza konieczna była zmiana scenariusza. Jego śmierć spowodowała żałobę w całym świecie aktorskim. Aktor zmarł w wieku 90 lat, mając na koncie wiele niezapomnianych kreacji.

Załoga "M jak Miłość" po śmierci Pyrkosza

Jego śmierć była ciosem także dla całej ekipy serialowej. Aktorzy byli z sobą bardzo zżyci, zaś senior i legenda polskiego aktorstwa Witold Pyrkosz był traktowany na planie z ogromnym szacunkiem. Nie nawiązywał wprawdzie ze wszystkimi bliskich relacji przyjacielskich, jednak szacunkiem darzył wszystkich i sam się nim cieszył. - Mimo że pan Witek przez tyle lat grał mojego ojca, to jednak na gruncie prywatnym nie było między nami wielkiej zażyłości, ale na pewno była duża sympatia - mówił o aktorze serialowy Marek Mostowiak, czyli Kacper Kuszewski. - Prywatnie był nieco inny niż Lucjan Mostowiak, czasem bywał szorstki. Jeśli coś mu się nie podobało, mówił o tym wprost, a jeśli kogoś nie lubił i uważał, że ma po temu istotny powód, to nie ukrywał tego - dodał.WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Koniec "M jak Miłość"! Wiemy kiedy ostatni odcinek sezonu
  2. Młoda gwiazda "M jak Miłość" wyznaje: jestem uzależniona
  3. Do "M jak Miłość" dojdzie zapomniana gwiazda! Co za metamorfoza!
ZAMIANA
cichopek_mroczek"M jak miłość": Jak zmieniły się gwiazdy serialu [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
kotulanka_i_von_nathusiusGwiazdy "Klanu", które już nas opuściły [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Źródło: wp.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News