Witold Pyrkosz jest jednym z najwybitniejszych polskich aktorów w historii. Wiele jego ról przeszło do legendy. Aktor pomimo wielkiej sławy starał się ze wszystkich sił, aby pewne informacje o jego życiu prywatnym nigdy nie ujrzały światła dziennego. Jednym z takich tematów jest jego rodzina.

Witold Pyrkosz znany jest Polakom z wielu ról, które wśród fanów uważane są za kultowe. Wystarczy tu wspomnieć, chociażby o Lucjanie Mostowiaku z serialu „M jak miłość”, albo Pyzdrze z „Janosika”.

Aktor w wywiadach bardzo często chwalił się swoją piękną i sporo młodszą żoną oraz resztą swojej licznej rodziny. Jednak pewien epizod z jego przeszłości był bardzo skrzętnie ukrywany przez aktora.

Witold Pyrkosz ukrywał to przed wszystkimi

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że małżeństwo aktora z Krystyną nie było jego pierwszym poważnym związkiem. Witold Pyrkosz wychodząc za nią, był już rozwodnikiem, miał też syna Pawła.

Ze swoją pierwszą żoną Ewą Bilewską aktor ożenił się jeszcze w latach 50. Było to już po jego nauce w Państwowej Wyższej Szkole Aktorskiej w Krakowie. Pyrkosz dostał wtedy angaż w teatrze w Kielcach. Aktor bardzo rzadko wspominało swojej pierwszej rodzinie. Dodatkowo według słów jego byłej szwagierki, Pyrkosz całkowicie odciął się zarówno od swojej pierwszej żony, jak i syna, z którymi nie utrzymywał kontaktu.

Wiele osób ten fakt, może zszokować, ponieważ aktor przez fanów był uważany za bardzo ciepłą i rodzinną osobę, która dobro swoich bliskich zawsze stawia na pierwszym miejscu. Dodatkowo Pyrkosz był wpatrzony w swoje dzieci i wnuki niczym w obrazek i to właśnie dlatego jego obraz jako ojca i męża, który zostawił swoją rodzinę samą sobie, tak bardzo nie pasuje do jego postaci.

Witold Pyrkosz był wspaniałym aktorem i wybitnym Polakiem. Ciągle nie możemy pogodzić się z jego odejściem.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazdor Ojca Mateusza, Na Wspólnej i Pierwszej Miłości bezlitośnie poniżony. Upokorzyli go
  2. Partner Gessler atakowany w sieci. Nieprzychylne komentarze od klientów
  3. Polskie morze wyrzuciło ciało martwego zwierzęcia. Czym jest?!

Aktorzy "Świata według Kiepskich", których już z nami nie ma [ZDJĘCIA]


Znani aktorzy PRL, którzy na zawsze pozostaną w naszej pamięci [ZDJĘCIA]

źródło: fakt.pl