Widzowie się załamią. Serialowa żona Pyrkosza zrobi coś strasznego
Patryk Korzec - 12 Grudnia 2018

Widzowie się załamią. Serialowa żona Pyrkosza zrobi coś strasznego

Witold Pyrkosz był kultowym polskim aktorem, który błyskawicznie zyskiwał uznanie i przychylność widzów. Przez lata kojarzony był przede wszystkim z produkcją Telewizji Polskiej "M jak miłość", a teraz okazuje się, że jego serialowa żona chce zrobić coś strasznego. Ciężko uwierzyć, że kobieta się na to zdecyduje. 

Witold Pyrkosz miał niesamowity wpływ na polską scenę oraz działalność filmową i serialową. Jego filmografia jest naprawdę imponująca - przez wszystkie lata swojej działalności wziął udział w dziesiątkach produkcji filmowych i serialowych, był związany również z wieloma teatrami oraz prowadził działalność dubbingową. Informacja o jego śmierci 22 kwietnia 2017 roku wstrząsnęła zarówno bliskimi i rodziną, jak również milionami fanów. Szczególnie załamani byli widzowie produkcji TVP "M jak miłość", z którą w ostatnim czasie artysta był przede wszystkim kojarzony. Ekipa serialu również do tej pory wspomina Pyrkosza, a to, co teraz zrobi jego serialowa małżonka, jest przerażające. Widzowie się załamią.

Witold Pyrkosz byłby załamany. Basia Mostowiak zrobi coś strasznego

Witold Pyrkosz wcielający się w uwielbianego przez widzów Telewizji Polsat Lucjana Mostowiaka był ikoną całej produkcji. Wszyscy znali jego charakterystyczne poczucie humoru oraz ogromne poczucie odpowiedzialności za losy całej rodziny. Jak wszyscy wiemy, jego ulubionym miejscem w Grabinie był sad, o który bardzo dbał. Teraz okazuje się, że już w najbliższym odcinku dojdzie do prawdziwej tragedii. Serialowa żona mężczyzny, Barbara Mostowiak ma wzniecić ogromny pożar w sadzie zmarłego ukochanego, za którym bardzo tęskni. Wszystko zacznie się wyjątkowo niepozornie - od podpalenia liści i chwastów podczas porządków.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
"M jak miłość" pożegnało aktorów."M jak miłość" pożegnało wielu świetnych aktorów. Będziemy za nimi tęsknićCzytaj dalej

Cały sad Lucjana z "M jak miłość" pójdzie z dymem?

Jak podaje portal Superseriale.se.pl, do wzniecenia ognia dojdzie przypadkowo, jednak konsekwencje będą tragiczne. Basia wraz z Kisielową nie zauważą tlącej się sterty liści, a już po chwili będzie za późno i ogień rozprzestrzeni się również na drzewa w ukochanym sadzie Lucka. Na szczęście nie spłonie cały teren - na miejsce szybko przyjedzie straż, która po chwili ugasi pożar, jednak całe wydarzenie będzie niosło za sobą konsekwencje. Maria wraz z Arturem uświadomią sobie, że Barbara potrzebuje już stałej opieki i nie można jej zostawiać samej w domu. Pojawi się pomysł, by w jej domu zamieszkała siostra Rogowskiego.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Największy skandal w historii M jak miłość! Oszalał!
  2. Maryla Rodowicz wbiła nóż w serce TVP! Po tym, co zrobiła się nie pozbierają
  3. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
  4. Znaki zodiaku i ich poziom IQ. Które znaki są NAJINTELIGENTNIEJSZE?
  5. Monika Zamachowska nie mogła się tego spodziewać! Sprawy męża mocno ją zaskoczyły
LucjanWitold Pyrkosz pomijał te tematy milczeniem. Szokujące fakty z życia aktoraCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News