Witold Pyrkosz poznał swoją żonę gdy miała zaledwie 17 lat. Jej losy po jego śmierci są smutne

Witold Pyrkosz poznał swoją żonę gdy miała zaledwie 17 lat. Jej losy po jego śmierci są smutne Źródło: TVP VOD

Witold Pyrkosz darzył swoją żonę niesamowitą miłością. Poznał ją, kiedy miała zaledwie 17 lat. Do końca życia dbał o ten związek i starał się, aby niczego jej nie brakowało.

Witold Pyrkosz 28 lipca 1964 roku uznawał za najszczęśliwszą datę w jego życiu. Wtedy ożenił się z ukochaną Krystyną. Jak po śmierci aktora radzi sobie wdowa? Jej losy są bardzo smutne.

Witold Pyrkosz przez 56 lat trwał w małżeństwie z Krystyną

Znany aktor zmarł 22 kwietnia 2017 roku na udar, który był powikłaniem po zapaleniu płuc. Witold Pyrkosz również przez długi czas zmagał się z problemami związanymi z sercem i krążeniem. Osoby, które były z nim bardzo blisko zauważyły, że stan jego zdrowia pogarsza się z tygodnia na tydzień. Aktor był coraz słabszy, ale nie miał zamiaru schodzić z planu serialu "M jak miłość". W ostatnich kadrach widać zmęczenie zmarłego artysty. Kiedy odszedł, miał 90 lat.

Młodsza o 17 lat Krystyna mocno to przeżyła. Była przekonana, że spędzą ze sobą jeszcze chociaż kilka wspólnych lat. Mówiła, że jeśli ma pożegnać męża, to powinna być pochowana wraz z nim.

- Ja nie wiem, co ja teraz zrobię. Najchętniej tobym się położyła obok męża i żeby nas razem pochowali. Ja się wykończę. Długo to nie potrwa - mówiła smutno wdowa tuż po śmierci Witolda Pyrkosza.

Wdowa stara się pogodzić z nową sytuacją

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Najgorzej było tuż po śmierci aktora, kiedy emitowano jeszcze ostatnie odcinki "M jak miłość" z jego udziałem. Potem TVP zaczęło nagrywać odcinki pożegnalne i wspominkowe dotyczące Lucjana Mostowiaka. Długo nie mogła znaleźć w sobie siły, by sięgnąć po pilota, nie była też w stanie oglądać starych, wspólnych zdjęć.

Dzisiaj grzeje: 1. Widzowie TVP pogrążeni w żałobie. Właśnie przekazano wiadomość o śmierci aktora "Klanu" i "Stawki większej niż życie"
2. Sześcioraczki z Tylmanowej otrzymają niemal milion złotych pomocy na leczenie. Spadła na nie fala hejtu

- Nie oglądałam przez ponad rok "M jak miłość", ale ostatnio chwilę popatrzyłam. Widziałam ostatnie odcinki z udziałem męża, jak siedział przy stoliku, ale widać było, że jest już zmęczony. Wszystko, co miał napisane, nie zostało niestety zrealizowane, a miało się dziać naprawdę dużo... - opowiadała żona Witolda Pyrkosza dziennikarzom Super Expressu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez lata ignorowała swoje objawy. Teraz walczy o życie
  2. Z ostatniej chwili: Robert Lewandowski kontuzjowany. Nie zagra przez dłuższy czas
  3. Witold Pyrkosz poznał swoją żonę gdy miała zaledwie 17 lat. Jej losy po jego śmierci są smutne
  4. Najpierw Paweł Królikowski, teraz Małgorzata Kożuchowska. Media obiegła nagła wiadomość
  5. Zostawił szczeniaka z synem, po powrocie przerażony zabrał go do weterynarza. Prawda okazała się najgorsza z możliwych
  6. Bajecznie prosty sposób na gotowanie ziemniaków 4 razy szybciej. Ugotujesz nawet w 5 minut

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News