Rodzina Witolda Pyrkosza ukrywała jedną rzecz latami. Prawda wyszła dopiero po latach od jego śmierci

Rodzina Witolda Pyrkosza ukrywała jedną rzecz latami. Prawda wyszła dopiero po latach od jego śmierci Źródło: kadr serialu "M jak miłość"

Witold Pyrkosz odszedł blisko 3 lata temu, pozostawiając po sobie wielki smutek i żal, a także, jak się teraz okazuje, ogromny sekret. Długo nikt nie miał pojęcia o tajemnicy, jaką skrywała jego rodzina.

Witold Pyrkosz do dziś uchodzi za jednego z najwybitniejszych polskich aktorów, który przez lata cieszył widzów w mniejszych i większych produkcjach telewizyjnych oraz kinowych. Gwiazdor miał na swoim koncie wiele ról filmowych, a także serialowych, choć największą sławę przyniosła mu postać doskonale znanego każdemu Lucjana Mostowiaka. Śmierć tak wielkiego aktora poruszyła polskie serca, a niektórzy do dziś nie mogą pogodzić się z jego odejściem. Tymczasem, smutek i żal przyćmiło coś zupełnie innego. Lata po śmierci na jaw wyszła prawda, którą skrywała jego rodzina. 

Witold Pyrkosz nigdy o tym nie mówił. Jego bliscy skrywali wielką tajemnicę 

Przypominamy, że aktor znany m.in. z kultowego "M jak miłość" zmarł 22 kwietnia 2017 roku, po długiej i wyczerpującej walce z problemami zdrowotnymi, zatem już niebawem wybije trzecia rocznica jego śmierci. Zupełnie niedawno media obiegły szokujące informacje na temat Pyrkosza, a dokładniej tajemnicy, jaką skrywała jego rodzina. Nikt nie miał pojęcia, że dotychczas podawana data i miejsce urodzenia gwiazdora były nieprawdziwe. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Okazuje się, że jego bliscy, a dokładniej babcia, celowo zataili fakt gdzie i kiedy tak naprawdę Pyrkosz przyszedł na świat. Oficjalnie miało to miejsce 1 stycznia 1927 roku we Lwowie. Działanie bliskich nie było jednak bezpodstawne, bowiem mieli ważny powód do tego, by ukryć, że gwiazdor TVP tak naprawdę urodził się 24 grudnia 1926 roku w Krasnymstawie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ślub 17-latka i 51-latki odbył się równo 18 lat temu. Tak dziś wyglądają, niesłychane
2. Mieszkańcy są zrozpaczeni, choroby nie dało się pokonać. Właśnie podano informację o śmierci Danuty

Jak donoszą media, na taką decyzję złożyło się kilka czynników. Pierwszym był fakt, że babcia Witolda nie była zadowolona, że ten urodził się w Wigilię. Ponadto, zmieniając datę na 1 stycznia chciała, by wnuk uniknął wojska. Tymczasem podanie innego miejsca urodzenia wiązało się już jedynie z jej upodobaniami. Zgodnie z doniesieniami, była niepocieszona z faktu, że Witold urodził się na wsi. Nawet najwięksi fani aktora i kultowej "Emki" przez lata nie mieli pojęcia, że jego rodzina zataiła coś takiego. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nietypowe objawy braku witaminy B12. Jej niedobór powoli niszczy ciało
  2. Dawid Kubacki otrzymał prestiżową nagrodę. Znalazł się w gronie gwiazd sportu
  3. Dowiedział się, że zdradza go żona. Zemścił się na niej w najgorszy sposób przy całej rodzinie
  4. Można dostać bzika. Wszyscy mają problem z odgadnięciem jakie to zwierzę, prawda powala na łopatki
  5. Nic nie zwiastowało dramatu, jak grom z nieba. Anna Lewandowska na skraju, smutne wydarzenia nie dają jej spokoju od lat

Źródło: lelum

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News