2 lata po śmierci Pyrkosza producenci „M jak miłość” podjęli radykalną decyzję. Ostatnia cząstka Lucka zniknie na zawsze

2 lata po śmierci Pyrkosza producenci „M jak miłość” podjęli radykalną decyzję. Ostatnia cząstka Lucka zniknie na zawsze Źródło: TVP

Witold Pyrkosz występował w "M jak miłość" od samego początku emisji popularnego serialu do 2017 roku, gdy usłyszeliśmy o jego śmierci. Producenci podjęli decyzję o pozbyciu się pamiątki po nim z planu. Ta wiadomość rozczaruje fanów produkcji TVP.

Witold Pyrkosz przez lata był jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów pracujących przy tworzeniu serialu "M jak miłość". Występy w roli Lucjana Mostowiaka dla gwiazdora polskiego kina stały się możliwością na ostatnią wielką rolę w życiu, dzięki której dziś kojarzą go nawet młodsi widzowie, choć od śmierci Witolda Pyrkosza minęły już ponad dwa lata. Widzowie, a także aktorzy pracujący na planie nie ukrywają, że tęsknią za jednym z najbardziej doświadczonych członków obsady.

Producenci serialu postanowili zdecydować się na bardzo ważny krok, w związku z którym sporo fanów "M jak miłość" z pewnością poczuje wielkie rozczarowanie. Dowiedzieliśmy się, że ostatnia pamiątka po aktorze wcielającym się w rolę Lucjana Mostowiaka zniknie z planu na zawsze, choć do niedawna wydawało się, że będzie się tam znajdować przez wiele lat. 

Witold Pyrkosz zmarł 2 lata temu

Witold Pyrkosz pracował na planie "M jak miłość" przez siedemnaście lat. Widzowie doceniali go za to, że pomimo swojego wieku wciąż stara się dawać z siebie wszystko i nie widać po nim większego zmęczenia, gdy pojawiał się w serialowej Grabinie. W kwietniu 2017 roku usłyszeliśmy jednak najsmutniejsze wiadomości dotyczące śmierci aktora, które zasmuciły wiele osób.

Śmierć Witolda Pyrkosza była ciosem dla jego serialowej żony

Od dwóch lat w domu rodziny Mostowiaków pozostawało krzesło, na którym od samego początku emisji serialu siedział Lucjan Mostowiak. Po śmierci Pyrkosza pozostawało ono puste, lecz Teresa Lipowska twierdzi, że z pewnością zostanie ono na planie jeszcze długo, bo ma wielką wartość sentymentalną. Mebel był dla niej ważny do tego stopnia, że nie pozwalała nikomu na nim siadać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- To krzesło, na którym siedział, stoi w tym samym miejscu, bo należy do niego. Nikomu nie pozwalam na nim siadać. Czasem, jak chcę poczuć jego obecność, sama na nim siadam. Myślę, że Witek cały czas jest w jakiś sposób z nami - mówiła w jednym z wywiadów Lipowska.

To już jednak przeszłość. Jak donoszą informatorzy pracujący na planie serialu TVP, dom Mostowiaków przejdzie remont, w związku z czym znikną z niego stare meble. Jak podaje Super Express, stare krzesło również ma zostać zastąpione nowym. Ta informacja nie spodoba się zarówno widzom, jak i Teresie Lipowskiej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beata Tyszkiewicz miała romans z 30 lat młodszym aktorem! On miał 24 lata, ona 54. Nie uwierzycie, z kim!
  2. Nie uwierzycie, jak wygląda dziecko Omeny Mensah! Gdy zobaczycie zdjęcie, zdębiejecie
  3. Gdzie mieszka Monika Olejnik? Lokum gwiazdy skrywa zaskakujące tajemnice
  4. Rodzinne sekrety Agaty Dudy wychodzą na jaw. "Przez lata przerażała mnie ta wizja"
  5. Zwykła Polka zaczęła pouczać Małgorzatę Rozenek. Gwiazda TVN nie wytrzymała, zmieszała kobietę z błotem
  6. Można złapać się za głowę, jak 10-latka z Krakowa wykiwała policję. "Bardzo niebezpieczne dziecko"

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News