witold pyrkosz_po
yt/Super Express
Anna Maria Guziewska - 2 Grudnia 2018

Pyrkosz nie utrzymywał kontaktu z dziećmi. Ciemne karty w jego życiorysie

Witold Pyrkosz jest jedną z najważniejszych postaci w historii polskiej kinematografii. Jego życie zawodowe fani śledzili na bieżąco. Jednak prywatność gwiazdora dla wielu była niedostępna. Teraz ujawniono kolejne kulisy z życia artysty. Chodzi o jego dzieci.

Witold Pyrkosz zmarł w kwietniu 2017 roku. Wtedy zaczęto w mediach mówić nie tylko o jego kreacjach filmowych, ale i o życiu prywatnym. Koledzy z planu przyznali, że był bardzo ciepłą i serdeczną osobą. Młodzi aktorzy - że był wzorem do naśladowania i świetnym nauczycielem. Żona - że był mężem na medal i niezastąpionym towarzyszem. Jakim był ojcem?

Jakim ojcem był Witold Pyrkosz? Prawda wyszła na jaw po latach

Zmarł w wieku dziewięćdziesięciu lat u boku swojej drugiej żony - Krystyny. Pierwszą była Ewa Bilewska, z którą postanowił się rozwieść. Para doczekała się syna - Pawła. Gdy Pyrkosz poznał Krystynę okazało się, że ta nie skończyła jeszcze osiemnastu lat i para nie może się pobrać. Mimo wszystko postanowili się związać i wspólnie dać sobie szczęście.

Świat według Kiepskich - Boczek pokazał córkęBoczek z Kiepskich pokazał się z córką. Dziewczyna niesamowicie go przypominaCzytaj dalej

Pyrkoszowi trudno było przekonać do siebie rodziców Krystyny. Okazało się, że to właśnie oni mieli stawać na drodze do szczęścia pary. Przeszłość ciągnęła się za aktorem, a on sam wyznał, że ich uczucie było jak choroba, z której trudno się wyleczyć. - Byłem zakochany jak wariat. Do tego stopnia, że klęczałem przed przyszłą teściową i błagałem o rękę jej córki - mówił w jednym z wywiadów Witold Pyrkosz. Najstarszy syn Paweł rzadko pojawiał się w rozmowach z aktorem. Z drugą żoną artysta doczekał się dwójki kolejnych: Witolda i Katarzyny. W jednym z wywiadów powiedział, że na ślubie córki... nawet nie płakał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Benedykt XVIBenedykt XVI odniósł się do wielkiego proroctwa. Katolicy drżą o przyszłośćCzytaj dalej

O relacji z jego dziećmi wiemy niewiele. Mimo wszystko na wieść o narodzinach wnucząt nie potrafił powstrzymać wzruszeń. Aktor zaznaczał, że to właśnie ich obecność sprawiła, że poczuł się spełniony. Jego dzieciństwo było niezwykle trudne. W tygodniku "Na żywo" wyznał, że był molestowany przez służącą. Kobieta miała podejść do dwunastoletniego Witolda i wykorzystać go. Tę tajemnicę wyjawił po latach, stwierdzając, że miała niebagatelny wpływ na jego dorosłe życie. Może dlatego trudno mu było utrzymać zdrowe relacje z dziećmi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Finalista ''Mam Talent'' ma raka SERCA. Poprosił fanów o coś NIESAMOWITEGO. Będziecie płakać
  2. Nie żyje znany aktor. Zmagał się z PRZERAŻAJĄCĄ chorobą. Opłakują go miliony
  3. 60-letnia żona urodziła mu dziecko. Zachował się w najgorszy możliwy sposób
  4. Była żona Cejrowskiego dodała szokujący wpis. W sieci rozpętała się burza, jakiej jeszcze nie było
  5. Mama wyznała, że spodziewa się 17-stego dziecka. Wtedy córka powiedziała coś, przez co wszyscy na chwilę zamarli
  6. Dziś z samego rana Polsat przekazał smutną informację. Nie żyje legendarny muzyk, którego kochały miliony

Rodzina królewskaRodzina królewska najadła się wstydu! Głośne skandale wstrząsnęły BrytyjczykamiCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News