Widok wyciska łzy. 3 lata po śmierci Witolda Pyrkosza jego grób wygląda niezwykle
.
Aleksandra Bolko - 6 Lutego 2020

Widok wyciska łzy. 3 lata po śmierci Witolda Pyrkosza jego grób wygląda niezwykle

Witold Pyrkosz był uwielbiany przez Polaków. Aktor grający Lucjana Mostowiaka, zmarł w kwietniu 2017 roku. To już prawie trzy lata. Fani jednak wciąż o nim pamiętają, a jego grób wygląda niezwykle.

Witold Pyrkosz w pamięci większości Polaków zostanie jako aktor przez wiele lat wcielający się w postać Lucjana Mostowiaka w "M jak Miłość". Jego dorobek aktorski jest jednak o wiele większy. Mężczyzna zagrał w "Samych swoich", "Czterech pancernych i psie", "Vabanku", czy "Janosiku". Aktor dożył sędziwego wieku - zmarł, mając 90 lat.

Krzysztof Cugowski Romuald LipkoPrzez lata prowadził wojnę z Lipko. Po jego śmierci przerwał milczenie, słowa jakie padły porażająCzytaj dalej

Witold Pyrkosz wciąż uwielbiany

Informacja o jego śmierci była druzgocąca dla osób, które codziennie oglądały go w "M jak Miłość". Wygląda na to, że fani wciąż pamiętają o Witoldzie Pyrkoszu, który zmarł prawie trzy lata temu. Jego grób jest nieustannie odwiedzany. Ludzie zostawiają kwiaty i znicze, jest pięknie przyozdobiony. Wyraźnie wyróżnia się na tle innych. 

Na jego pogrzeb przybyły tłumy, nie tylko fanów, ale także innych aktorów, celebrytów i gwiazd. Aktor był bardzo lubiany i szanowany w środowisku aktorskim. Na jego pogrzebie odczytany został także list od prezydenta Andrzeja Dudy, który nawiązał do słów mężczyzny, który kiedyś powiedział o sobie: "Jestem po prostu aktorem".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mama, dziecko rodzi dzieckoNiewyobrażalne okrucieństwo, 5 latka urodziła dziecko, 9 latek ojcem. Podobnych do nich jest więcejCzytaj dalej

- To szczere wyznanie doskonale oddawało jego postawę pełną umiaru i pogodnego dystansu. Powtarzał też, że aktor nie może stać w tłumie, że zawsze powinien zaznaczyć swoją obecność. Tej zasadzie pozostawał wierny przez całe życie. Jego pojawienie się na ekranie czy na deskach teatru zawsze wywoływało żywą, pozytywną reakcję widzów. Nawet niewielka rola czy epizod stanowiły dla niego okazję do kunsztownego budowania postaci, wzbogacania jej talentem, własną koncepcją- napisał w liście prezydent.

Odszedł wielki aktor 

Dzisiaj grzeje: 1. Policja siłą wyrzuciła ją z plaży. Wszystko przez strój kąpielowy, który miała na sobie
2. Wystarczą tylko 3 składniki i wszyscy będą w 7 niebie. Niezwykle prosty przepis na cudowne ciasto

Aktor urodził się jeszcze przed wojną, w 1926 roku. Ukończył szkołę teatralną w Krakowie i od tamtej pory zagrał łącznie w kilkuset filmach, serialach oraz sztukach teatralnych. Jego najbardziej znane role to Franciszek Wichura w "Czterej pancerni i pies", warszawiaka z "Samych swoich". Duńczyk z "Vabank", Balcerek z "Alternatywy 4", Pyzdry z "Janosika" i Lucjan Mostowiaka z "M jak miłość". Aktor podłożył również wiele głosów - mogliśmy usłyszeć go również w takich legendarnych animacjach jak "Tarzan", "Toy Story", czy "Auta".

źródło zdjęcia: Jastrząb Post

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka oszukała wszystkich? Przed chwilą policja pilnie wkroczyła do sklepu, Polacy będą wściekli
  2. Organizatorzy konkursu w Willingen przekazali fantastyczną informację. Polacy mogą odetchnąć z ulgą
  3. Uwielbiana gwiazda Polsatu niestety nie zdążyła. Nie żyje, miała mnóstwo planów
  4. Odkryto największą tajemnicę matki Jana Pawła II. Przez dziesięciolecia nikt nie wiedział
  5. Wszystkich wryło. Andrzej Duda opublikował słowa o córce Tomasza Lisa, o co chodzi?

Domowe triki, rolka po papieże toaletowymPo prostu rozciął rolkę po papierze toaletowym. Efekt jest niesamowity, każdy zechciałby mieć je w domuCzytaj dalej

źródło: Jastrząb Post 

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News