Wszystko dopiero po latach od śmierci Pyrkosza. Na oczach widzów TVP zaprezentują testament Lucjana z "M jak miłość"

Wszystko dopiero po latach od śmierci Pyrkosza. Na oczach widzów TVP zaprezentują testament Lucjana z "M jak miłość" Źródło: TVP VOD

Witold Pyrkosz zmarł 3 lata temu, 22 kwietnia wypada kolejna rocznica jego śmierci. Tymczasem widzowie "M jak miłość" mogą być w niemałym szoku, bowiem przed kamerami zostanie zaprezentowany testament Lucjana.

Witold Pyrkosz zasłynął nie tylko rolami w "Janosiku" czy też "Czterech pancernych i psie". Do końca swojego życia był związany z "M jak miłość". Nachodzące odcinki będą ogromnie zaskakujące, Barbara będzie wspominać Lucjana.

Witold Pyrkosz jako Lucjan był ulubieńcem widzów. Poznają jego testament

6 kwietnia TVP2 wyemituje kolejny odcinek kultowego serialu Polaków. Będzie niebezpiecznie, odczujemy ogromne napięcie, jednak największe emocje wywoła prezentacja testamentu Lucjana Mostowiaka. Barbara zrobi to podczas rozmowy z Mateuszem, którego dziewczyna została zgwałcona i spodziewa się dziecka. Chłopak będzie zrozpaczony i zdezorientowany, nie będzie wiedział, jakie kroki ma podjąć, ale Barbara doda otuchy wnukowi i przekaże mu testament zmarłego męża.

- Powiedziałby ci, żebyś opiekował się swoją dziewczyną, bo nigdy bardziej nie potrzebowała twojego wsparcia. Powiedziałby ci, żeby zawsze mogła liczyć na ciebie, żebyś jej pomagał. Tak jak dziadek mnie pomagał - usłyszymy od Barbary.

Wnuk będzie kierować się wartościami dziadka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W tym odcinku "M jak miłość" wnuk Barbary mocno się wzruszy jej gestem i weźmie sobie do serca słowa oraz zachowanie dziadka. Wartości, jakie wyznawał zmarły Mostowiak będą dla niego ogromnie ważne. Tak ważne, że niestety dojdzie do kolejnej tragedii. Mateusz będzie czuł ogromną odpowiedzialność za swoją dziewczynę i nie pozwoli, by spadł jej włos z głowy, i tak mają już ogrom problemów. Jednak nie przewidzi tego, że w domu pojawi się gwałciciel, zastraszając ciężarną Lilkę.

Dzisiaj grzeje: 1. MZ po raz pierwszy poinformowało o wyzdrowiałych. W końcu wiadomo, ile osób oficjalnie pokonało koronawirusa w Polsce
2. Media dotarły do sąsiadów Szumowskiego. Na jaw wyszła cała prawda na temat Ministra Zdrowia

Mateusz przypomni sobie słowa dziadka i babci, i rzuci się na agresora. Zostanie jednak pobity do nieprzytomności. Widzowie będą musieli przygotować się na brutalne sceny. Jednak to treść testamentu Lucjana przyciągnie wszystkich przed telewizory.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy świadczące o chorobie tarczycy. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Zmarła znana polska dziennikarka sportowa. Odeszła w młodym wieku, jej głos znały tysiące 
  3. Szumowski powiedział, jak można powstrzymać epidemię. Jest tylko jeden sposób
  4. Kolejne placówki szkolne zamykane w trybie natychmiastowym. Rodzice dzieci pozostawieni na lodzie
  5. Trener polskiej kadry jest już zdrowy. Powiedział, jak pokonał wirusa
  6. Ważne dla wszystkich. Jutro Lidl, Biedronka, Dino, Żabka i Kaufland będą pracować inaczej niż zwykle

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News