"Nie chciała pomocy". Wiśniewski ujawnia kolejne dramatyczne informacje o Villas

"Nie chciała pomocy". Wiśniewski ujawnia kolejne dramatyczne informacje o Villas

Michał Wiśniewski postanowił ujawnić dramatyczne szczegóły z życia Violetty Villas, której śmierć wstrząsnęła całą Polską. Wielu nie rozumie dlaczego nie chciała przyjąć pomocy od swoich przyjaciół, których miała bardzo wielu. Odmówiła pomocy nawet wielkiemu gwiazdorowi.

Michał Wiśniewski, który jeszcze za życia gwiazdy starał się jej pomagać, wspomina dramatyczne chwile, gdy można było ją uratować. Niestety, Violetta Villas nie chciała przyjąć niezbędnej pomocy. Choć wszyscy wiedzieli o dramacie, który dzieje się w życiu wybitnej artystki, nie mogli z tym nic zrobić. Próbowano wzywać policję do domu, gdzie przebywała razem ze swoją przyjaciółką-alkoholiczką. Funkcjonariusze i prokuratura jednak stwierdzili kuriozalnie, że Violetta Villas jest bezpieczna pod okiem przyjaciółki.

Dramatyczne wspomnienia o Violettcie

Dotychczas nie było wiadomo jak wyglądała relacja Michała Wiśniewskiego i Violetty Villas. Media obiegła jedynie informacja, że gwiazda spędziła w 2007 roku Wigilię w jego domu. Było to już w momencie, gdy artystka w swoim życiu przeżywała prawdziwe dramaty. Bezskutecznie wyciągał do niej pomocną dłoń. Jak wspomina - był w stanie poświęcić dla niej o wiele więcej, niż zakładano. Chciał pomóc jej zorganizować nawet nowe lokum. Zaangażował się w pomoc, ale Villas zwyczajnie nie chciała jej przyjąć, co być może doprowadziło ją cztery lata później do śmierci. Próbował skontaktować się z Violettą i porozmawiać "sam na sam" bez asysty alkoholiczki Elżbiety B., która "opiekowała się" artystką do ostatniej godziny jej życia. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM - Usłyszała ode mnie w cztery oczy, że ma każdą możliwość: może wyjść ze swojego domu, dostać nowy, czysty, możemy jej pomóc, tylko ona musi chcieć - wspomina muzyk w nowym wydaniu biograficznej książki Villas. Nie chciała... One piły razem. Są ludzie, którzy mówią: ty nie masz nic, ja nie mam nic, otworzymy razem fabrykę. Ale są też tacy, którzy mówią: otwieramy butelkę - z żalem wspomina trudne chwile w biografii "Villas" autorstwa Izy Michalewicz i Jerzego Danilewicza.

Wiśniewski poświęciłby dla Villas bardzo wiele

Artysta był gotowy zapłacić bardzo wiele, aby pomóc stanąć na nogi diwie. Chciał, aby wytrzeźwiała i doprowadziła się do normalnego stanu zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Na przeszkodzie stała jednak przyjaciółka, która ciągle manipulowała gwiazdą. - Najpierw wytrzeźwieć, potem ku*wa doprowadzić się do stanu używalności, jeszcze brak zębów… Dostała propozycję ode mnie, żeby je zrobić, tylko że nie podjęła tej decyzji. Z jednej strony oczekiwała pomocy, ale z drugiej nikomu nie ufała - opowiada rozdarty sytuacją Wiśniewski w biografii "Villas". ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Katarzyna Dowbor pokazała 85-letnią mamę! Wygląda jak MILION dolarów!
  2. Kim jest partner Roberta Biedronia? Są ze sobą już 17 lat!
  3. Dramat Kingi Dudy. Przykre słowa Macieja Musiała, dla córki prezydenta to koniec 
  4. Służby ostrzegają. Nagła zmiana pogody przyniesie groźne rezultaty 
  5. Nie żyje światowej sławy aktor. Zabił go nowotwór 
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Plotek Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News