Michał Wiśniewski przez lata pozostawał jednym z najpopularniejszych polskich wokalistów. Jakiś czas temu muzyk ogłosił jednak upadłość. Na co przetrwonił ogromny, 35-milionowy majątek?

U szczytu kariery Wiśniewski był niekwestionowaną, rozchwytywaną gwiazdą. W czasie 10 lat intensywnego koncertowania udało mu się więc zarobić aż 35 milionów złotych.

Michał Wiśniewski – na co przepuścił majątek?

Jak się właśnie okazało, muzykowi nie pozostało już jednak nic z tej kwoty. W rozmowie z mediami szczerze opowiedział, co stało się z jego pokaźnym majątkiem.

– Czy trudno jest przehulać 35 mln zł? No pewnie, że to jest łatwe. A jak myślicie? Policzmy. Te 35 mln zarobiłem przez 10 lat. Wychodzi po 3,5 miliona rocznie. I co roku kupujesz sobie samochód za bańkę, a koledze dajesz poprzedni. No, to ile masz już baniek? 2,5. To idzie oczywiście na głupoty, no bo na co możesz stracić takie pieniądze? Tu kupisz samochód, tu samolot, tam apartamenty w Tajlandii – ujawnił lider „Ich Troje” w wywiadzie dla Weszlo.com.

Nowe życie gwiazdora

Co ciekawe, muzyk zaznacza jednak, że brak pieniędzy wcale nie przeszkadza mu w prowadzeniu szczęśliwego życia. Problemy finansowe nie odbierają mu codziennych, niewielkich radości.

– Ja, mimo tego, że jestem w trakcie upadłości i próbuję zacząć wszystko od zera, to myślę, że mam większy skarb niż te całe pieniądze. Pieniądze przychodzą same. Jak ciężko pracujesz, to będziesz je miał. To nieważne, czy akurat pracujesz na kasie w Biedronce – wyznał Wiśniewski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. To koniec. Fani żegnają Kożuchowską
  2. Słynna polska aktorka oszalała? Ciągle groziła, że się zabije
  3. Kurski ma kłopoty. Widzowie TVP masowo wysyłają skargi na ten jeden materiał

Czy szkoda Ci Michała Wiśniewskiego, którzy musi dorabiać na wiejskich weselach?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

13 gwiazd, które straciły fortunę [ZDJĘCIA]


Kiedyś je ubóstwialiśmy... Co robią dziś i jak wyglądają?