Szok! Wiśniewski cudem uniknął śmierci i kalectwa

Szok! Wiśniewski cudem uniknął śmierci i kalectwa

Michał Wiśniewski w ostatnim czasie doświadczył poważnego urazu kręgosłupa. Każdy ruch sprawiał mu ból. Artyście groziło kalectwo, a nawet śmierć. 

Wiśniewski miał problemy zdrowotne już w kwietniu tego roku. Podzielił się wówczas z fanami swoim zdjęciem w kołnierzu ortopedycznym. Mimo ogromnego bólu Michał wychodził na scenę z zaciśniętymi zębami, gdyż fani zespołu Ich Troje zawsze byli i będą dla niego najważniejsi. Niestety, ból stawał się coraz silniejszy. Nie pomagały nawet lekarstwa. Wiśniewski poinformował fanów o przyczynie swoich problemów zdrowotnych podczas koncertu w Osieku Jasielskim. Okazało się, że uraz kręgosłupa, którego nabawił się w kwietniu, jest bardzo poważny. Według lekarzy muzykowi groziło kalectwo! Aby tego uniknąć, konieczna była operacja.

Michał Wiśniewski cudem uniknął kalectwa

Od poniedziałku Wiśniewski przebywa w szpitalu w Gryficach, gdzie przeszedł operację kręgosłupa. Każda tak poważna operacja grozi różnymi powikłaniami, a nawet śmiercią. Na szczęście w przypadku wokalisty, zabieg się udał. – Jestem już po ciężkiej operacji. Źle się czuję, chcę mi się spać. Muszę wypoczywać. Potrzebuję teraz dużo spokoju - powiedział dla Faktu wokalista.

Na co choruje Michał Wiśniewski?

Wokalista opublikował również zdjęcia rentgenowskie swojego kręgosłupa, na których widać, że uraz był naprawdę poważny. To nie pierwszy raz, kiedy Michał Wiśniewski otarł się o śmierć. Zmagał się już wcześniej z chorobą nowotworową, alkoholizmem, oraz chorował na łuszczycę. To prawdziwy cud, że za każdym razem wychodził z kłopotów obronną ręką.
- Mam dla kogo żyć. To wystarczający powód, żeby się nie poddawać i cieszyć z tego, czym los mnie obdarzył. Siłę czepię z rodziny – mówi Michał.

PRZECZYTAJ: Szok! Dziennikarka TVN fizycznie zaatakowana w relacji na żywo

PRZECZYTAJ: Sklepy otwarte w niedzielę [KIEDY, GDZIE, DATA, LISTA – 05.08.2018]

PRZECZYTAJ: Twój pies cały czas sapie i płytko oddycha podczas upałów? To zły znak, może umrzeć

Michał Wiśniewski Źródło: facebook.com/MichalWisniewskiOfficial/ Michał Wiśniewski Źródło: facebook.com/MichalWisniewskiOfficial/ Michał Wiśniewski Źródło: facebook.com/MichalWisniewskiOfficial/ Michał Wiśniewski Źródło: facebook.com/MichalWisniewskiOfficial/ Źródło: pomponik.pl

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News