Wisła Kraków przedłuża kontrakt z Boguskim. Skrzydłowy wciąż cieszy się zaufaniem

Wisła Kraków przedłuża kontrakt z Boguskim. Skrzydłowy wciąż cieszy się zaufaniem Źródło: YouTube - Wisła Kraków

Wisła Kraków zdecydowała się na przedłużenie kontraktu z jednym z najbardziej doświadczonych piłkarzy. Umowę z klubem podpisać ma Rafał Boguski, w związku z czym kibice prawdopodobnie dalej będą mogli oglądać go na ligowych boiskach.

Wisła Kraków decyduje się na pierwsze ruchy kadrowe przed nadchodzącym sezonem Ekstraklasy. Kilka dni temu swój kontrakt z klubem przedłużył Marcin Wasilewski, a lada dzień to samo spotkać ma Rafała Boguskiego. Obaj doświadczeni piłkarze najprawdopodobniej pozostaną więc w kadrze Białej Gwiazdy w rozgrywkach 2019/2020. Te ruchy mogą zostać odebrane jako olbrzymie wzmocnienia.

Decyzja o przedłużeniu kontraktu z Rafałem Boguskim nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez krakowski klub, jednak doniesienia prasowe ze źródeł związanych z klubem mogą wskazywać na to, że faktycznie niebawem doczekamy się ogłoszenia podpisania nowej umowy z doświadczonym skrzydłowym. Jego doświadczenie z pewnością będzie bezcenne dla każdego zawodnika drużyny.

Wisła Kraków przedłuży kontrakt z legendą

Przez wiele lat gry w Krakowie Rafał Boguski dorobił się statusu legendy. Zdobył on z zespołem Białej Gwiazdy wiele mistrzostw Polski, przez co jest wyjątkowo ceniony przez kibiców. 34-letni skrzydłowy rozegrał kilkanaście sezonów w Krakowie po przejściu do tego zespołu z GKS-u Bełchatów. Dziś z pewnością może uchodzić za jedną z grających legend drużyny.

Kontrakt nie został jeszcze oficjalnie przedłużony, jednak media podają, że już niebawem do tego dojdzie. Wiadomości te podaje między innymi Gazeta Krakowska, a także tygodnik Piłka Nożna. Wiele wskazuje więc na to, że rzeczywiście już niedługo doczekamy się ogłoszenia decyzji włodarzy klubu. Kibice na pewno ucieszą się z tej decyzji kadrowej.

Wisła Kraków nie rozstaje się z Rafałem Boguskim

Boguski jest jednym z ulubieńców kibiców, bowiem od kilkunastu lat nie przestaje on prezentować ogromnego zaangażowania w grę i z pewnością nie zabraknie mu tego do końca kariery. Można przewidywać, że to właśnie w barwach klubu z Krakowa 34-latek zakończy swoją przygodę z piłką. 

Następny artykuł