Wisła Kraków odzyskała licencję na grę w Ekstraklasie

Wisła Kraków odzyskała licencję na grę w Ekstraklasie Źródło: Screenshot z youtube.com

To już potwierdzone informacje. Wisła Kraków odzyskała licencję i dołącza do gry w LOTTO Ekstraklasie. Informacja ta zszokowała przeciwników, jak i bardzo uradowała wiernych kibiców krakowskiego klubu. Trenera Macieja Stolarczyka czeka ciężka praca do końca sezonu.

Choć trudno w to uwierzyć to Wisła Kraków utraciła licencję aż dwukrotnie w ostatnim czasie. Klub jednak, według najnowszych informacji, będzie uczestniczyć w rozgrywkach do końca sezonu Ekstraklasy. Teraz piłkarze będą musieli dołożyć wszelkich starań, aby wypaść w kolejnych meczach jak najlepiej. Zamierzają zaciekle walczyć. Poprowadzi ich oczywiście trener Maciej Stolarczyk.

Wisła Kraków utraciła licencję aż dwukrotnie!

Jak donosi "Onet" Wisła Kraków po raz pierwszy utraciła licencję z powodu tego, że klub dopuścił się licznych naruszeń. Po raz drugi klub zawieszono, gdy okazało się, że klubowa kasa świeci pustkami.

Przywrócenie licencji

Jak czytamy w artykule "RMF24" Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN w jednym i w drugim przypadku uchyliła decyzję o zawieszeniu. W drugim przypadku potrzebna był raport, który jasno pokazywał przyszłość klubu i to, w jaki sposób miałby on uporać się z zadłużeniami w najbliższym czasie. - Odzyskanie licencji pokazuje, że klub jest przejrzysty, restrukturyzacja, która kilka tygodni temu została wdrożona, zaczęła działać, a federacja ufa temu, co u nas dzieje. To jest kluczowe – opowiada trener Stolarczyk w rozmowie z "Interią". - Każde inne rozwiązanie by nas zaskoczyło, bo normalnie przygotowujemy się do sezonu. To tylko potwierdza, że klub idzie w dobrą stronę. Wizerunek ociepla się z dnia na dzień, napływają pozytywne informacje, które pozwalają patrzeć w przyszłość z optymizmem. Łatwiej będzie też szukać nowych piłkarzy – czytamy w "Interii". DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Powoli stajemy się normalni i zajmujemy się kwestiami sportowymi. Pozostałe rzeczy odchodzą na dalszy plan - dodaje Stolarczyk dla "Interii".

Wisła Kraków wraca do gry!

Według informacji, które podaje przegladsportowy.pl, tak w liczbach wygląda obecnie sytuacja klubu: - 3 sparing Wisły z rzędu zakończył się wynikiem 3:2. Jeden z nich krakowianie wygrali, a dwa przegrali. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  2. Co łączy Małgorzatę Braunek i Korę? Ta informacja zmrozi wam krew w żyłach!
  3. Cristiano Ronaldo przyznał się do winy. Usłyszał wyrok skazujący
  4. Maciej był dla mediów bardzo ważny. Niestety, zmarł
  5. Tragedia na Pucharze Świata w Zakopanem. Skoczek miał wypadek, czeka go przerwa w karierze

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News