Wyleczyła się z koronawirusa. Teraz ma apel do wszystkich zagrożonych

Wyleczyła się z koronawirusa. Teraz ma apel do wszystkich zagrożonych Źródło: East News AFP

Wirus sieje postrach już na całym świecie. Ta kobieta padła ofiarą koronawirusa, ale się wyleczyła. Teraz jest zdrowa i apeluje do wszystkich, którzy czują strach i żyją w miejscach, w których wprowadzono stan kryzysowy. Jej słowa mogą być bardzo ważne dla opinii publicznej.

Wirus, który niedawno wstrząsnął Azją, budzi już strach w całej Europie i poza nią. Każdego dnia do szpitali trafiają kolejni zarażeni pacjenci, a zdrowe osoby starają się nie wychodzić z domów. Z półek sklepowych znikają najpotrzebniejsze produkty. Mieszkańcy obawiają się o dostawy jedzenia i środków do higieny. Jednak ta kobieta wyleczyła się z wirusa i teraz apeluje do wszystkich ludzi.

Niebezpieczny wirus dotyka coraz więcej osób, zbierając żniwo już na całym świecie. W większości krajów - od niedawna również w Polsce - wprowadzono specjalne środki ostrożności. Szkoły i instytucje kulturalne pozostaną zamknięte do odwołania, odwołano też imprezy masowe. Koronawirus wywołuje coraz większą panikę. Jednak ta kobieta, która padła jego ofiarą, wyleczyła się. Teraz ma coś ważnego do przekazania wszystkim ludziom.

Kobieta opowiedziała o tym, jak pokonała wirus

Chociaż obecnie wirus jest powodem do wielu zmartwień i paniki, zapominamy, że jego śmiertelność jest bardzo niska. Stosowanie odpowiednich środków zapobiegawczych minimalizuje ryzyko zarażenia się koronawirusem. Wielu zarażonych pacjentów jest w dobrym stanie. Wśród nich była też obywatelka Stanów Zjednoczonych, Elizabeth Schneider. Kobieta jest już zdrowa i przygotowała apel do wszystkich, którzy boją się o swoje życie.

Choroba wywołana przez wirus, którym zaraziła się obywatelka Seattle, miał łagodny przebieg. Kobieta szybko zareagowała na wzrost temperatury oraz objawy grypopodobne. Gorączka ustąpiła po kilku dniach, a w szpitalu test potwierdził zakażenie koronawirusem. Elizabeth nie wymagała też hospitalizacji, dochodziła do siebie w domu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Obudziłam się i czułam się zmęczona, ale nie było to nic innego, jak to, co zwykle czujesz, kiedy musisz wstać i iść do pracy - powiedziała, po czym dodała - musimy pozostać czujni, pozostać w domu, odizolować się od innych.

Dzisiaj grzeje: 1. Strzały pod szpitalem MSWiA w Warszawie. Chaos, są ranni

2. Tata zarażonej koronawirusem dziewczynki złamał kwarantannę. Powód nie mieści się w głowie

Wirus w większości przypadków nie powoduje śmierci, co potwierdza przykład Amerykanki i wielu innych pacjentów. Jednak najważniejsze jest to, by pamiętać o odpowiednich środkach ostrożności. W rejonach, w których pojawiły się ogniska zarażeń, apeluje się do mieszkańców, aby pozostali w domu i unikali kontaktów towarzyskich.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tom Hanks zarażony koronawirusem. Infekcja może być dla niego szczególnie niebezpieczna
  2. To koniec sezonu skoków narciarskich? Kamil Stoch może skorzystać na odwołaniu zawodów
  3. Małysz, Kubacki, Stoch i Żyła potrzebują pilnie pomocy. Proszą premiera i prezydenta
  4. GIS: Polska uznana za kraj transmisyjny koronawirusa. Ważniejsze od ogłoszenia pandemii
  5. Smutne wieści o Dawidzie Kubackim. Zapadła ostateczna decyzja
  6. Sanepid pilnie apeluje do wszystkich Polaków robiących zakupy. Niebezpieczeństwo jest szczególne

źródło: msn.com

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News