Przełom w walce z koronawirusem. Minister potwierdził, jest mowa o wydarzeniu na skalę globalną

Przełom w walce z koronawirusem. Minister potwierdził, jest mowa o wydarzeniu na skalę globalną

Wirus, o którym nieustannie donoszą media, zagraża życiu i zdrowiu ludzi na całym świecie. Dziś potwierdzona została niezmiernie ważna informacja. Chodzi o przełom w walce z koronawirusem. Szykuje się wydarzenie na globalną skalę.

Wirus, który nadciąga z Chin zagraża naszemu zdrowiu. Epidemia rozpoczęła się na początku miesiąca i pochłonęła wiele śmiertelnych ofiar. Dziś pojawiła się wiadomość, którą od razu potwierdził minister, szykuje się przełom w walce z koronawirusem. 

Wirus rozprzestrzenia się z rażącą siłą 

Zgodnie z oficjalnymi danymi na skutek zarażenia koronawirusem śmierć poniosło już ponad 300 osób, a liczba tych, którzy zostali zarażeni wzrasta z minuty na minutę i jest liczona w tysiącach. Z powodu epidemii na całym świecie odwoływane są lot do Chin, izolując wszystkich, którzy są zarażeni, by wirus dalej się nie rozprzestrzeniał. 

W tym tygodniu premier Polski, Mateusz Morawiecki, podjął decyzję, że dwoje Polaków, którzy znajdują się w zagrożonym regionie zostanie sprowadzonych do kraju. Wysłany został samolot, który ma przetransportować rodaków do Polski, gdzie przejdą szczegółowe badania, mające na celu wykluczyć infekcję koronawirusem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wirus z Wuhan. Pojawiła się wiadomość o przełomie 

Dziś pojawiły się w sieci pocieszające informacje. Zgodnie ze słowami włoskiego ministra zdrowia, Roberto Speranza, które zostały zamieszczone na Twitterze, w jednym z rzymskich szpitali udało się wyizolować sekwencję koronawirusa 2019-nCoV. Niebawem wyniki badań trafią do międzynarodowego środowiska medycznego, gdzie przejdą kolejne analizy. 

Jest to niebywały przełom w walce z koronawirusem. Dzięki odkryciu dokonanym przez rzymskich lekarzy  dokładniejsze zbadanie patogenu stanie się możliwe, co w najbliższej przyszłości może dać początek, powstaniu skutecznej szczepionki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tadeusz Rydzyk jest niewierzący? Padły przypuszczenia, które doprowadzą go do szału
2. Kobieta ważąca 280 kilogramów urodziła dziecko-giganta. Jego zdjęcia odbierają mowę

Uczeni w Australii już rozpoczęli prace nad szczepionką. Niestety zanim będzie można zacząć eksperymenty z udziałem ludzi musi minąć jeszcze 16 tygodni. Nie wiadomo, jak do tego czasu będzie wyglądała walka z wirusem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Owoce z małą zawartością cukru. Doskonale sprawdzą się podczas diety
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Biednej dziewczyny nie było stać na suknię na studniówkę. Jej kolega własnoręcznie uszył jej kreacje, powalający widok
  4. Kultowy schabowy zniknie z polskich stołów? Kuriozalny powód, Polacy obejdą się smakiem
  5. Najsłynniejszy świstak świata "powiedział", kiedy będzie wiosna. Jego prognozy sprawdzają się lepiej niż Jackowskiego

źródło: planeta 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News