Podczas dzisiejszej dyskusji w TVP Info pomiędzy Przemysławem Wiplerem a Krzysztofem Gawkowskim (SLD) obaj politycy skomentowali kandydaturę na urząd prezydenta RP Magdaleny Ogórek. 

Przemysław Wipler, będący we władzach partii KORWiN, powiedział, że kandydatka SLD spokojnie mogłaby zasilić partię Korwin-Mikkego. Ba, miałaby nawet dołączyć do ścisłych władz formacji.

– Z wielką satysfakcją przyjęlibyśmy Magdalenę Ogórek, jako członkinię władz partii KORWiN, ponieważ ona mówi to samo co Janusz Korwin-Mikke, tylko dużo delikatniej – powiedział Przemysław Wipler w programie „Polityka przy kawie”.

Obecny w studio Krzysztof Gawkowski nie wróżył sukcesu takiemu transferowi.

– Magdalena Ogórek daleko ma do partii KORWiN. I całe szczęście – ripostował Krzysztof Gawkowski z SLD.

Póki co Magdalena Ogórek w sondażach wymienia się trzecią pozycją z liderem partii KORWiN. Brak pełnego poparcia ze strony działaczy SLD, rekompensuje sobie wsparciem osób, które nie utożsamiają się z partią Leszka Millera.

źródło: tvp.info

Zobacz również

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.