Przemysław Wipler z partii KORWiN zdradził w jednym z programów publicystycznych jakie ma zdanie na temat kandydującego na prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa. Jak oświadczył polityk, nie ufa on „rudym politykom o imieniu Donald”.

Donald Trump startujący w wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych cieszy się raczej dużą popularnością wśród polskich środowisk konserwatywnych z uwagi na swoje poglądy m.in. w sprawie podatków czy kryzysu imigracyjnego.

Jednak w jednym z ostatnich programów publicystycznych w Polsat News, Przemysław Wipler, który uchodzi za jednego z czołowych konserwatywnych polityków w Polsce zdradził, że nie ufa amerykańskiemu politykowi.

 – Nie ufam rudym politykom o imieniu Donald – skomentował krótko Wipler kampanię prezydencką w Stanach Zjednoczonych.

Bardziej dostało się jednak „polskiemu Donaldowi”, którego polityk KORWiNy oskarżył o tchórzostwo i ucieczkę z Polski w obliczu problemów z jakimi borykała się jego formacja oraz rząd.

 –  Donald Tusk uciekł z polskiej polityki zanim jego okręt zatonął. To już było po wybuchu „afery ośmiorniczkowej”, po taśmach Sowy i Przyjaciół, po tej całej „gastropolityce”, która dosyć mocno poruszyła Polaków. Wtedy się skończyła taryfa ulgowa dla Platformy. Zostawił to biednej Ewie Kopacz –powiedział Wipler.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :

bh, źródło: tak czy nie w polsat news

...

Zobacz również