Adam Hofman pożegnał się z Prawem i Sprawiedliwością w atmosferze skandalu. Być może nie była to jego ostatnia przygoda w polityce. Zapytaliśmy Przemysława Wiplera o ten transfer i jak wynika z jego wypowiedzi, to tylko bujdy.

„Rz” przekonuje, że Adam Hofman chce wejść w szeregi partii Janusza Korwin-Mikkego, a pomagać ma mu w tym Przemysław Wipler. Paweł Majewski w swoim tekście twierdzi, że Hofman koniecznie chce pozostać w polityce i widzi swoją szansę w partii KORWiN. Były polityk PiS składając ostatnio projekt przywracający karę śmierci miał przymilać się władzom formacji.

Doniesienia „Rz” wywołały mnóstwo szumu, a lider Polski Razem Jarosław Gowin jest przekonany, że Hofman prze ku takiemu transferowi.

Artykuł „Rzeczpospolitej” został bardzo negatywnie przyjęty przez sympatyków partii KORWiN, którzy w większości nie widzą opcji przyjęcia Hofmana w szeregi partii.

Pikio.pl zapytało jednak Przemysława Wiplera o te medialne doniesienia.

– To są kaczki dziennikarskie – komentuje krótko ucinając temat.

źródło: „Rz”, Interia

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.