Ważny polityk "Wiosny" Biedronia wypadł z 11 piętra. Koszmar, miał przed sobą całe życie

Ważny polityk "Wiosny" Biedronia wypadł z 11 piętra. Koszmar, miał przed sobą całe życie Źródło: LibreShot/Martin Vorel

Wiosna Roberta Biedronia weszła niedawno na polską scenę polityczną z prawdziwym przytupem. Media obiegły dziś jednak tragiczne informacje dotyczące ważnego działacza ugrupowania. Młody mężczyzna wypadł z okna na 11 piętrze bloku w Gnieźnie.

Wiosna Roberta Biedronia wyrasta powoli na partię, która może poważnie namieszać podczas nadchodzących wyborów do Parlamentu Europejskiego, a później także do krajowego Sejmu i Senatu. Przez długi czas wydawało się, że wszystko idzie po myśli lidera ugrupowania, a zgromadzony w niego ruch rośnie w siłę. Udaje mu się bowiem przyciągać coraz większe grupy wyborców, realnie przekonanych o istnieniu potrzeby na funkcjonowanie podobnej formacji na krajowej scenie politycznej.

Wiosna Roberta Biedronia straciła ważnego działacza w tragicznym wypadku

Niespodziewanie, na Roberta Biedronia oraz jego współpracowników spadła jednak ogromna tragedia, przez którą pogrążyli się w żałobie. Jeden z najważniejszych działaczy partii miał bowiem śmiertelny wypadek. Jego kulisy okazują się naprawdę wstrząsające.

Jak podali dziennikarze portalu Gloswielopolski.pl, w piątek na gnieźnieńskim osiedlu Jagiellońskim doszło do szokującego, bardzo przykrego zdarzenia. 21-letni mężczyzna, pełniący funkcję lidera młodzieżówki ugrupowania Wiosna, wypadł z okna na 11. piętrze. Według policjantów do wypadku doszło, gdy mył okna. Dramatyczne wydarzenie miało miejsce około godziny 18:40.

Lider młodzieżówki Roberta Biedronia wypadł z okna na 11. piętrze

- Wstępne oględziny miejsca, położenia zwłok oraz mieszkania, które było zajmowane przez mężczyznę i znajdowało się na 11. piętrze budynku nr 27 na os. Jagiellońskim wskazały na nieszczęśliwy wypadek - powiedziała w rozmowie z lokalnym medium Małgorzata Rezulak-Kustosz, pracująca jako szefowa Prokuratury Rejonowej w Gnieźnie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jednym z dowodów na to, że do śmierci młodego mężczyzny nie przyczyniła się osoba trzecia, miał być płyn do mycia okien znaleziony tuż obok ciała. Poza tym lider młodzieżówki partii Wiosna Roberta Biedronia miał na rękach gumowe rękawiczki, używane zazwyczaj właśnie podczas sprzątania.

Duża część polskiej sceny politycznej pogrążyła się w głębokiej żałobie. Swój smutek wyrażają także liczni wyborcy, wstrząśnięci śmiercią zaledwie 21-letniego działacza, który miał jeszcze przecież przed sobą całe życie.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Najważniejszy mężczyzna w życiu Beaty Tyszkiewicz! Rzadko pokazują się razem, ale te zdjęcia rozczulą was do łez
  2. Anna Mucha miała romans z żonatym mężczyzną! Szokujące wyznanie: "Cenię żonatych za dyskrecję"!
  3. Żyła nakupiła piwa i opija sukces w TzG. Jest o krok od wygranej, oby nie przeholowała
  4. O "weekendowych szaleństwach" Oli Kwaśniewskiej mówią już wszyscy. Opadną Wam szczęki
  5. "Dama z golonką". Obraz z Magdą Gessler rozerwał nas ze śmiechu
  6. Czy Katarzyna Dowbor ma raka? Doniesienia mediów zaniepokoiły fanów

Źródło: Onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News