Wyszła ze szpitala psychiatrycznego i ślad po niej zaginął. Cała Polska szuka Wiolety

Wyszła ze szpitala psychiatrycznego i ślad po niej zaginął. Cała Polska szuka Wiolety Źródło: Facebook.com/Zaginięcia - Niewyjaśnione sprawy w Polsce

Wioleta przewinęła się przez szpital psychiatryczny. Po tym jak opuściła lecznicę, ślad po kobiecie zaginął. Nie daje bliskim oznak życia. Apel w sprawie kobiety szerzy się w mediach społecznościowych.

Wioleta Kur nie daje oznak życia. 33-letnia kobieta jak podaje serwis "Zaginięcia - Niewyjaśnione sprawy w Polsce" cierpiała na zaburzenia psychiczne.

Zaginęła Wioleta. Po wyjściu ze szpitala "zapadła się pod ziemię"

Niestety, lekarze w szpitalu psychiatrycznym w podwarszawskich Ząbkach uznali, że kobieta nie potrzebowała pomocy. Wypuszczono ją z lecznicy tego samego dnia. Kilka dni później trop urwał się.

33-latka została zabrana do szpitala 19 marca. Od tego dnia, a właściwie wyjścia ze szpitala, nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Na sygnał czekają synowie. Od miesiąca żyją już tylko nadzieją. 

Serwis Wawalove.pl podaje, że bliskim zaginionej udało się ustalić iż po wyjściu ze szpitala psychiatrycznego Wioleta "podróżowała w towarzystwie swojego partnera po Polsce". Czytamy, że była m. in. w Zielonej Górze, Gnieźnie, i całym pasie Pomorza.

Sytuacja skomplikowała się 23 marca. Wioleta miała doznać ataku paniki. Wysiadła na Dworcu Głównym w Gdynii i od tej pory nie wiadomo co dzieje się z kobietą.

- Zwracamy się do was z ogromną prośbą: Rozglądajcie się - apeluje społeczność na Facebooku publikując zdjęcie zaginionej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wioleta to szczupła kobieta, mająca 170 cm wzrostu. Jest niebieskooką blondynką, z włosami do ramion. Może mieć widoczne braki uzębienia, gdyż nosi protezę. W dniu zaginięcia była ubrana w spodnie moro, koszulę dżinsową i niebieską kurtkę.

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Michał Szpak pokazał młodszą siostrę. Ewa Szpak jest oszałamiająco piękna
  2. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki. Do końca nie tracił nadziei
  3. Wielu nie miało o tym pojęcia. Żona Pawła Domagały to gwiazda hitowego serialu TVN
  4. Wieniawa miała zbyt krótką sukienkę i będzie tego żałować. Jej kobiecość zobaczyli wszyscy (Nagranie)
  5. Anna Mucha wstawiła pikantne zdjęcie z lodem. Panom podniesie się ciśnienie
  6. Marta z "Na wspólnej" pokazała wszystkie swoje wdzięki. Zdjęcia zapierają dech w piersi 

źródło: Facebook, Wawalove

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News