Wyszła ze szpitala psychiatrycznego i ślad po niej zaginął. Cała Polska szuka Wiolety

Wyszła ze szpitala psychiatrycznego i ślad po niej zaginął. Cała Polska szuka Wiolety Źródło: Facebook.com/Zaginięcia - Niewyjaśnione sprawy w Polsce

Wioleta przewinęła się przez szpital psychiatryczny. Po tym jak opuściła lecznicę, ślad po kobiecie zaginął. Nie daje bliskim oznak życia. Apel w sprawie kobiety szerzy się w mediach społecznościowych.

Wioleta Kur nie daje oznak życia. 33-letnia kobieta jak podaje serwis "Zaginięcia - Niewyjaśnione sprawy w Polsce" cierpiała na zaburzenia psychiczne.

Zaginęła Wioleta. Po wyjściu ze szpitala "zapadła się pod ziemię"

Niestety, lekarze w szpitalu psychiatrycznym w podwarszawskich Ząbkach uznali, że kobieta nie potrzebowała pomocy. Wypuszczono ją z lecznicy tego samego dnia. Kilka dni później trop urwał się.

33-latka została zabrana do szpitala 19 marca. Od tego dnia, a właściwie wyjścia ze szpitala, nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Na sygnał czekają synowie. Od miesiąca żyją już tylko nadzieją. 

Serwis Wawalove.pl podaje, że bliskim zaginionej udało się ustalić iż po wyjściu ze szpitala psychiatrycznego Wioleta "podróżowała w towarzystwie swojego partnera po Polsce". Czytamy, że była m. in. w Zielonej Górze, Gnieźnie, i całym pasie Pomorza.

Sytuacja skomplikowała się 23 marca. Wioleta miała doznać ataku paniki. Wysiadła na Dworcu Głównym w Gdynii i od tej pory nie wiadomo co dzieje się z kobietą.

- Zwracamy się do was z ogromną prośbą: Rozglądajcie się - apeluje społeczność na Facebooku publikując zdjęcie zaginionej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wioleta to szczupła kobieta, mająca 170 cm wzrostu. Jest niebieskooką blondynką, z włosami do ramion. Może mieć widoczne braki uzębienia, gdyż nosi protezę. W dniu zaginięcia była ubrana w spodnie moro, koszulę dżinsową i niebieską kurtkę.

  1. Michał Szpak pokazał młodszą siostrę. Ewa Szpak jest oszałamiająco piękna
  2. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki. Do końca nie tracił nadziei
  3. Wielu nie miało o tym pojęcia. Żona Pawła Domagały to gwiazda hitowego serialu TVN
  4. Wieniawa miała zbyt krótką sukienkę i będzie tego żałować. Jej kobiecość zobaczyli wszyscy (Nagranie)
  5. Anna Mucha wstawiła pikantne zdjęcie z lodem. Panom podniesie się ciśnienie
  6. Marta z "Na wspólnej" pokazała wszystkie swoje wdzięki. Zdjęcia zapierają dech w piersi 

źródło: Facebook, Wawalove

Następny artykuł