Winnicki: Nie może być zgody na quasi-totalitarną cenzurę wobec Polaka

Winnicki: Nie może być zgody na quasi-totalitarną cenzurę wobec Polaka

Dzisiejsze zatrzymanie Jacka Międlara na angielskim lotnisku, wyłącznie ze względu na poglądy jakie reprezentuje, uważam za skandaliczne i haniebne. Będę interweniował w tej sprawie w Ministerstwie Spraw Zagranicznych i w ambasadzie Zjednoczonego Królestwa. Nie może być zgody na taką quasi-totalitarną cenzurę prewencyjną wobec polskiego obywatela.

------------- Działania, które podejmę, są niezależne od faktu, że mam wątpliwości co do słuszności akcji inicjowanej na Wyspach przez Jacka Międlara. Uważam najkrócej rzecz biorąc, że Polacy nie powinni, w kwestii imigracji muzułmańskiej, nadstawiać karku za Brytyjczyków.

Rodacy na Wyspach powinni skoncentrować się na walce o swoje prawa, pielęgnować tożsamość narodową i dbać o polskie wychowanie oraz edukację swoich dzieci. Póki co natomiast, walka z islamską inwazją odbywa się przeciwko polityce rządu w Londynie i bez zrozumienia u większości społeczeństwa brytyjskiego.

Wiem, że taka postawa wypływa u naszych rodaków ze szlachetnych pobudek. Ale myśmy już dosyć nawalczyli się za "wolność naszą i waszą". Dosyć już ofiar i nadstawiania karku za innych. Zachęcam Polaków na Wyspach, by dbali przede wszystkim o interesy swoich najbliższych i swojej wspólnoty narodowej.

O losach Wielkiej Brytanii tak czy inaczej zdecydują, być może niestety, gdy patrzymy na to co się dzieje, ale jednak - Brytyjczycy.

Robert Winnicki

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News