Winda spadła z 15. piętra. W środku były cztery osoby

Winda spadła z 15. piętra. W środku były cztery osoby Źródło: Unsplash/Trae Gould

Winda spadła z 15. piętra, gdy wewnątrz niej znajdowały się cztery osoby. Na miejsce zdarzenia wezwano służby. Strażacy uwolnili poszkodowanych, a następnie przystąpili do udzielania pierwszej pomocy.

Winda spadła z 15. piętra, co zniszczyło ją niemal doszczętnie. Wewnątrz znajdowały się cztery osoby. Byli to robotnicy, którzy pracowali na terenie budowy. Jak informuje Radio ZET, trzech z nich zmarło na miejscu, a jeden z robotników niezwłocznie został przewieziony do szpitala.

Winda zerwała się i spadła z 15. piętra. W środku znajdowali się ludzie

Jak podaje Radio ZET winda, którą poruszali się robotnicy, nagle spadła z 15. piętra. Na ten moment służby nie wiedzą, co było przyczyną tragedii. Wiadomo, że w pewnym momencie mechanizm zasilający po prostu uległ awarii.

Sytuacja miała miejsce w Korei Południowej w Sokcho, a robotnicy, jak twierdzą funkcjonariusze, pracowali przy naprawie dźwigu. Obecnie wiadomo, że trzy osoby znajdujące się w windzie zmarły na miejscu po tym, jak dźwig nie wytrzymał. Ratownicy, którzy próbowali udzielić im pomocy, nie byli w stanie uratować poszkodowanych. Resuscytacja nie dała oczekiwanego rezultatu. Policjanci zabezpieczyli teren wokół obiektu. Na chwilę obecną mogą tam przebywać jedynie śledczy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Na jej kolanach siedziała roczna córeczka. Upiorny wypadek, serce gwiazdy TVN momentalnie zastygło ze strachu
2. Nawet 12 mln Polaków może wkrótce dostać niższe pensje, wszystko przez jedną reformę rządu

To kolejny wypadek w ostatnich dniach

W Polsce też coraz częściej mają miejsce wypadki podczas pracy. Kilka dni temu w Brodach, także na terenie budowy, doszło do przewrócenia się pojazdu wprost na młodego, zaledwie 19-letniego mężczyznę. Nie wiadomo, jakie dokładnie obrażenia odniósł chłopak. W ciężkim stanie został przewieziony do pobliskiej placówki medycznej. Gdyby nie pomoc innych pracowników, którzy natychmiast wyjęli go spod pojazdu, z dużym prawdopodobieństwem nastolatek mógłby już nie żyć - twierdzą świadkowie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. SKANDALICZNY wyrok sądu! 6-latka wróciła do ojca kata. Po roku już nie żyła
  2. Kompromitująca wpadka znienawidzonej gwiazdy TVN. Znów popisała się brakiem elementarnej wiedzy
  3. Peugeot 308 już za 538 pln miesięcznie. Zapisz się na jazdy już dziś
  4. Gdy chora Marta Domagała usłyszała o przerzutach raka powaliło ją na kolana. Ale diagnoza córki przeraziła ją jeszcze bardziej
  5. Mama urodziła dziecko z nieprawdopodobnie długimi włosami. Gdy je zobaczycie, oczy wam wyjdą z orbit
  6. Wielka gwiazda serialu "Przyjaciółki" przyjęła ostatnie namaszczenie. O tym nie wiedział prawie nikt

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News