Wilk z Wall Street UJAWNIA: Bitcoiny to największy przekręt w historii!

Wilk z Wall Street UJAWNIA: Bitcoiny to największy przekręt w historii!

Sam Wilk z Wall street przestrzegł inwestorów przed ofertami Kryptowalut (ICO). Uważa, że to największy przekręt maklerski jaki powstał. 

Jak twierdzi Jordan Ross Belfort - amerykański były makler giełdowy i aferzysta:  - To największy przekręt w dziejach. Tak wielki, że wybuchnie wielu ludziom w twarz. To o wiele gorsze niż wszystko, co ja kiedykolwiek robiłem - wyjawił w wywiadzie do "Financial Times" Sam Belfort  w świecie maklerów uważany jest za ikonę oszustów. wWWkońcu to na podstawie jego biografii nakręcono film "Wilk z Wall Street" - takie ostrzeżenia z jego ust budzą więc dociekania.

Czym właściwie jest ICO?
Jest to sposób finansowania, czyli płacenia za elektroniczne "żetony" kryptowalutami takimi jak bitcoin czy ethereum, lub tradycyjnymi dolarami. Inwestorzy zakupionych "żetonów" mogą użyć do zakupu dóbr i usług na platformach budowanych przez spółki dokonujące ICO lub użyć ich do spekulacji. Chiny i Korea Płd. we wrześniu tego roku wprowadziła zakaz stosowania opisanych systemów płatniczych. W ramach ICO zebrano w tym roku 3 mld USD - informuje firma Coinschedule.com Źródło: rp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News