Gąsiewska zagraża Wieniawie? Gwiazdy Rodzinka.pl walczą

Gąsiewska zagraża Wieniawie? Gwiazdy Rodzinka.pl walczą Źródło: fot. instagram.com

Serial TVP "Rodzinka.pl" to nie tylko rozpoznawalne twarze Tomasza Karolaka i Małgorzaty Kożuchowskiej. To także trampolina dla młodych gwiazd. Wśród nich są między innymi młodziutkie dziewczyny - niespełna 20-letnia Julia Wieniawa i 19-letnia Wiktoria Gąsiewska. Czy to możliwe, żeby koleżanki z planu zaczęły ze sobą walczyć?

Obie dziewczyny wcielają się w role dziewczyn tego samego chłopaka - Kuby Boskiego granego przez Adama Zdrójkowskiego. Julia Wieniawa grała jego byłą, zaś Wiktoria Gąsiewska - obecną partnerkę. Kariera obu aktorek rozwija się coraz prężniej, ale to Wieniawa może pochwalić się niemałymi sukcesami w show-biznesie. Coraz częściej pojawia się na ekranie, a niedawno udało jej się podpisać kontrakt na 400 tys. zł.

Wiktoria Gąsiewska zagraża koleżance?

Zaczęło się nawet mówić, że kariera Wieniawy wystrzeliła do tego stopnia, że prześcignęła jej starszego o prawie 10 lat chłopaka Antka Królikowskiego. Wraz z nim wzięła udział w programie "The story of my life", w którym mogli zobaczyć siebie za 30 i za 60 lat. Są jednak rzeczy, które aktorce spędzają sen z powiek. Okazuje się, że Julia boi się, że kariera jej niewiele młodszej koleżanki wystrzeli podobnie gwałtownie do jej popularności. To zaś mogłoby oznaczać poważne zagrożenie dla niej samej. - W środowisku daje się słyszeć głosy, że Julia choć trudno to zrozumieć, obawia się tego, że kariera jej koleżanki z planu "Rodzinki.pl" wystrzeli tak jak jej własna - mówi osoba związana z aktorkami. - Paradoksalnie to wina Wieniawy, że producenci zaczynają się interesować młodymi aktorami, których pokolenie wyrosło u boku Karolaka czy Kożuchowskiej - dodaje.

Starcie nastąpi niebawem

Niespodziewana popularność Gąsiewskiej zaczęła się od jej występu w programie Polsatu "Taniec z Gwiazdami". Chociaż Wiktoria z "TzG" odpadła dość wcześnie, wystarczyło to, by zainteresowali się nią reklamodawcy oraz producenci filmowi i telewizyjni. Teraz rywalizacja rozstrzygnie się na innym polu. Zainteresowaniem mediów nie musi się bowiem martwić żadna z dziewczyn. Obie mają jednak niemałe ambicje i nie chcą skończyć jako gwiazdki jednego sezonu opisywane w portalach plotkarskich lub jako twarze reklamowanych produktów. - W tym momencie to oferty aktorskie będą decydować o tym, która z nich okaże się ostatecznym wygranym w tym wyścigu. A z tego należy się tylko cieszyć - komentuje informator z otoczenia aktorek. Dlaczego należy się z tego cieszyć? Bo występy młodych rywalizujących ze sobą dziewczyn w nowych produkcjach filmowych i telewizyjnych z pewnością przysłużą się zarówno im, jak i szeroko pojętej kulturze. A mogą też doprowadzić do ukształtowania się dwóch wielkich gwiazd polskiego filmu. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Fani żegnają aktorkę Rodzinka.pl. Przykra informacja
  2. Rodzinka.pl zostanie zakończona. Powód przyprawia o mdłości
  3. Smutna wiadomość dla fanów Rodzinka.pl. Piękna gwiazda ucieka z Polski
  4. Elizka z Warsaw Shore zaorana przez fanów za komunijną stylizację. „Masakra, wstyd”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News