Media ujawniają. Wiadomo, co stało się w więzieniu z ojcem, który zabił małego Wiktorka

Media ujawniają. Wiadomo, co stało się w więzieniu z ojcem, który zabił małego Wiktorka Źródło: "Więźniowie w Gliwicach "przywitali" ojca z Rudy Śląskiej..."/ https://www.facebook.com/twojegliwice/videos/289112742370104/

Wiktorek zmarł z powodu poważnych obrażeń w jednym z katowickich szpitali, śmierć niemowlaka wstrząsnęła całą Polską. Rodzice znęcali się fizycznie nad synem oraz prawdopodobnie nad starszą córką. Ojciec chłopca trafił do tymczasowego aresztu i usłyszał dwa zarzuty w tej sprawie. Media ujawniły, co działo się w więzieniu z tatą Wiktorka.

Wiktorek z Rudy Śląskiej zmarł w wyniku obrażeń, które zadał mu jego własny ojciec. Mężczyzna aktualnie przebywa w Areszcie Śledczym w Gliwicach, usłyszał dwa zarzuty w tej wstrząsającej sprawie. Media ujawniły, co działo się w więzieniu po jego osadzeniu., w sieci pojawił się film.

Wiktorek zmarł w jednym z katowickich szpitali

Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską. Wiktorek z Rudy Śląskiej trafił do szpitala w Katowicach z poważnymi obrażeniami, lekarzom nie udało się uratować dziecka. Personel medyczny zauważył na ciele dziecka oznaki maltretowania i powiadomił policję. Rodzice niemowlaka zostali zatrzymani.

- Ojciec chłopca usłyszał dwa zarzuty: pierwszy dotyczy znęcania się fizycznego ze szczególnym okrucieństwem nad chłopcem i spowodowanie jego śmierci, czyli zarzut zabójstwa. Drugi zarzut dotyczy spowodowania obrażeń ciała u 14-miesięcznej córki Wiktorii. Matka niemowlęcia (29-letnia Aleksandra Sz.) usłyszała z kolei zarzuty znęcania się ze szczególnym okrucieństwem nad synem oraz zarzut pomocy ojcu dziecka w zabójstwie - przekazała prokurator Karina Spruś z Prokuratury Okręgowej w Gliwicach w rozmowie z "Super Expressem".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ojciec Wiktorka przebywa w Areszcie Śledczym w Gliwicach

Dziecko miało liczne złamania i urazy, sekcja zwłok wykazała również poważne obrażenia głowy. Rodzina miała wcześniej założoną niebieską kartę, a ojciec Wiktorka, 30-letni Mariusz Sz. ma za sobą kryminalną przeszłość. Na wniosek prokuratora tata chłopca został osadzony w Areszcie Śledczym w Gliwicach. bardzo możliwe, ze mężczyzna został umieszczony w izolatce ze względów bezpieczeństwa. Na nagraniu, które przed kilkoma dniami trafiło do sieci, słychać wyzwiska oraz okrzyki oburzenia, które wydaje tłum więźniów na widok nowego osadzonego. Wśród społeczności więziennej szczególnie piętnowane są osoby, które dopuszczają się czynów przeciwko bezbronnym dzieciom. 

- Podstawowym zadaniem Służby Więziennej w przypadku tymczasowego aresztowania jest zapewnienie właściwego toku prowadzonego postępowania - przekazał ppor. Michał Grodoń, zastępca rzecznika prasowego dyrektora Aresztu Śledczego w Gliwicach.

Dzisiaj grzeje: 1. Sytuacja jest fatalna. Natychmiastowe spotkanie sztabu kryzysowego

2. Dowbor była zdruzgotana. Na jaw wyszły właśnie dobijające fakty

3. Dramatyczna sytuacja na Ukrainie. Za naszą wschodnią granicą padają rekordy zachorowań

W rozmowie z "Super Expressem" rzecznik prasowy Aresztu Śledczego w Gliwicach zapewnił, że "podejmowane są adekwatne działania mające na celu zarówno zapewnienie bezpieczeństwa osób przyjmowanych do jednostki, jak i tych już w niej przebywających". 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Łukasz Szumowski przerwał urlop, wraca do pracy. Chodzi o rekord zarażeń w Polsce, ponad 600 osób
  2. Nie żyje były selekcjoner. Był legendą światowego sportu, pamiętały go miliony kibiców
  3. Wstrząsająca wiadomość nagle obiegła media. Nie żyje uwielbiany gwiazdor
  4. Rząd właśnie przedłużył uciążliwy zakaz, wiadomo ile jeszcze potrwa. Bardzo złe informacje dla wielu Polaków
  5. Porażające sceny na pogrzebie Mariana Tomaszewskiego. Nikt nie mógł się spodziewać
  6. Ogromna wpadka księcia Williama. Nikt nie wiedział, prawda wyszła na jaw dopiero po latach
  7. Morawiecki zabrał głos ws. rekordu zakażeń. Mocne słowa o ignorancji Polaków, zagroził powrotem kwarantanny
  8. Zamówiła kolczyki, otrzymała tajemniczą kopertę z chińskimi literami. Otworzyła, zobaczyła zawartość i oniemiała
  9. TVP przekazało tragiczną wiadomość z samego rana. Nie żyje uwielbiany muzyk, miał 47 lat

Źródło: Super Express

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News