Pół wieku razem, ale nie bez problemów. Bolesna tajemnica Zborowskiego i Winiarskiej wyszła na jaw

Pół wieku razem, ale nie bez problemów. Bolesna tajemnica Zborowskiego i Winiarskiej wyszła na jaw Źródło: Fot. Instagram/Maria Winiarska

Wiktor Zborowski poznał Marię Winiarską w 1969 roku na studiach w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie. Para szybko zaczęła się spotykać i od tamtego czasu pozostaje nierozłączna. Mimo imponującego stażu małżonkowie przyznają, że nie zawsze było im razem łatwo, a ich związek skrywa bolesne tajemnice.

Wiktor Zborowski rozpoczął studia aktorskie pod koniec lat 60. Od zawsze miał spokojny, wyważony charakter, co sprawiło, że okazał się całkowitym przeciwieństwem poznanej na uczelni Marii Winiarskiej. Para szybko wpadła sobie w przysłowiowe oko. Początkowo artystka nie traktowała związku poważnie, jednak po jakimś czasie nie wyobrażała sobie życia bez partnera.

Wiktor Zborowski o małżeńskich trudach

Chociaż Winiarskiej i Zborowskiemu nie spieszyło się do ślubu, naciskały na to ich rodziny. Zakochani powiedzieli sakramentalne "tak", a jakiś czas później na świat przyszły ich córki. Najpierw urodziła się Hanna, a potem Zofia. Para jest ze sobą od bardzo wielu lat, jednak przyznaje, że wspólne życie nie zawsze było łatwe. Problemy skupiały się głównie wobec różnic charakterów małżonków. - Małżeństwo to orka na ugorze. Ale dopóki moja żona dziwi się, że po jej mieszkaniu snuje się jakiś facet w kalesonach, a ja dziwię się, że po moim mieszkaniu pęta się jakaś bliżej mi nieznana pani w halce, to znaczy że jeszcze potrafimy patrzeć na świat zdumionymi oczami i wszystko jest w porządku - opowiedział niegdyś Zborowski, ujawniając także, iż często kłóci się z żoną w bardzo emocjonalny, burzliwy sposób. - Bez tego związek nie ma sensu. Kiedy ja na przykład chcę się napić, a żona na przykład chce, żebym się nie napił – już jest temat do rozmowy. I dyskusja. (...) Żona to typowy, uparty Baran. Nie przepraszamy się, po prostu nagle przestajemy się kłócić. I tak jest do momentu, w którym nagle zaczynamy się kłócić znowu - dodał ze śmiechem artysta.



DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bolesna tajemnica aktorskiej pary

Najtrudniejszym etapem małżeństwa pary była prawdopodobnie żałoba po śmierci siostry Winiarskiej, która odeszła w 2002 roku. Artystka przyznaje szczerze, że bez pomocy bliskich nie poradziłaby sobie z tą stratą. - Nie wyobrażam sobie, jakbym zniosła tę tragedię, gdyby nie mój mąż i dzieci. Oni dali mi siłę i wiarę w lepsze jutro. Bardzo wspierała mnie mama Wiktora. Nieustannie mi powtarzała, że po złym musi przyjść dobre. I, chwała Bogu, nie myliła się. Dziś znów potrafię się uśmiechać - wyznała szczerze Winiarska cytowana przez Pomponik.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Nie żyje światowej sławy aktor. Zabił go nowotwór
  2. Szczere wyznanie gwiazdora TVN zaskoczyło fanów. „Jestem znanym alkoholikiem”
  3. Maciej Musiał ucina plotki. Nie ma romansu z Kingą Dudą
  4. Katarzyna Dowbor pokazała swoją 85-letnią mamę. Wygląda jak milion dolarów
  5. Monika Jaruzelska i Bogusław Linda byli parą?! Ich sekret wyszedł na jaw po latach
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Pomponik Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News