Wiktor Zborowski skończył 69 lat. Żona skomentowała w sprośny sposób, fanów zamurowało

Wiktor Zborowski skończył 69 lat. Żona skomentowała w sprośny sposób, fanów zamurowało Źródło: youtube.com/GOSSIPTV

Wiktor Zborowski obchodził właśnie kolejne urodziny. Żona aktora, Maria Winiarska, złożyła mu nietypowe życzenia, nie szczędząc żartów na temat wieku. Skorzystała też z okazji, żeby podsumować ich długie małżeństwo.

Wiktor Zborowski przed kilkoma dniami skończył 69 lat. Z tej okazji Winiarska opublikowała na Instagramie ich wspólne zdjęcie, na wstępie żartobliwie chwaląc się korzystnym wpływem czasu na ich oboje. W niewybrednych słowach ocenia swój wygląd, a męża, który na zdjęciu prezentuje się z bujnym zarostem, porównuje do "muzułmańskiego naukowca". Dopiero później, rozbawiona ich małżeńskim wizerunkiem, wspomina o urodzinach Zborowskiego.

Winiarskiej trzymają się żarty

Małżonce Zborowskiego humor musiał dopisywać, kiedy składała mu internetowe życzenia, ponieważ nawiązała też do liczby lat, jaką teraz może się pochwalić aktor.

- Kończy 69 lat... Cholernie sexy wiek - pisze Winiarska, zakańczając zdanie wymowną emotikoną. Na tym jednak nie poprzestaje, bo wspominając o długim małżeńskim stażu, twierdzi, że razem z mężem chorują już nawet na te same choroby. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka przywołując znane przysłowie, sugeruje, że choć może nie byli najlepiej przygotowani, to są małżeństwem pełnym wsparcia i miłości. Winiarska wyraża też pewność, że z mężem będą razem na zawsze, a swoje żartobliwe instagramowe podsumowanie okrasza roześmianymi emotikonami.

Dzisiaj grzeje: 1. Była żona Pazury: „Pochowałam dwoje dzieci”. Pokazała zdjęcia

2. Smutne doniesienia nt. Pawła Królikowskiego. Podjęto ostateczną decyzję w Polsacie, zrozpaczeni fani nie zobaczą go w nowym sezonie show

Wiktor Zborowski - świetny mąż, ale żaden instagramer

Związek dwójki aktorów trwa od czasów studiów w szkoły teatralnej i Winiarska nie ukrywa, że wiele się zmieniło, przy czym pisze, że jest zadowolona z małżeństwa. Dodaje, że takiego męża życzy każdej kobiecie. Pod koniec wpisu zachęca do składania życzeń w komentarzach, obiecując przekazać je mężowi. Winiarska korzysta przy tym z okazji, żeby pochwalić się sprawnością w posługiwaniu się Instagramem i zaznacza, że Zborowski nie może się tym poszczycić, ponownie żartując sobie w tym jubileuszowym poście.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
  2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
  3. Niepokojące doniesienia ws. Mandaryny. Była żona Wiśniewskiego nie dała rady?
  4. W końcu podjęto decyzję ws. grobu Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina nie będzie zadowolona
  5. Sylwia Bomba pokazała się w stylizacji, która nie pasuje do młodej mamy. Uwagę przykuwa jeden szczegół

źródło: gwiazdy.wp.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News