WikiLeaks: Szef kampanii Hillary Clinton uczestniczył w magicznych rytuałach (VIDEO 18+)

WikiLeaks: Szef kampanii Hillary Clinton uczestniczył w magicznych rytuałach (VIDEO 18+)

Wikileaks opublikowało maile z otoczenia Hillary Clinton. W jednym  z nich John Podesta, przewodniczący kampanii prezydenckiej demokratów, jest zapraszany przez brata do wzięcia udziału w magicznych rytuałach. Film zamieszczony w artykule jest przeznaczony tylko dla osób pełnoletnich.

Mail opublikowany przez Wikileaks jest oceniany przez media jako najbardziej szokujący. W opublikowanej korespondencji brat szefa kampanii Clinton zaprasza go do wzięcia udziału w "duchowym gotowaniu". Jest to rodzaj obrzędu okultystycznego, podczas którego spożywa się kobiece mleko, ludzkie nasienie oraz krew.

Na spotkaniu miała też być obecna  Marina Abramovic. Według niej magiczne obrzędy miały charakter artystyczny wynikający z kontekstu. Poniżej zamieszczony jest film, który rzuca światło na "duchowe gotowanie". Widać na nim jak kobieta wypisuje na ścianie wiadomości mazią przypominającą gęstą krew.

Cała ta sytuacja jest wodą na młyn dla internautów lubujących się w teoriach spiskowych. Pojawiają się głosy, iż muchy pojawiające się w obecności Hillary Clinton są pokłosiem rytuałów odprawianych przez osoby z jej otoczenia.

podesta1

podesta2

https://youtu.be/3EsJLNGVJ7E Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :
wk źródło:conservativeoutfitters.com Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News