Widzów zamurowało! Więźniowie przejęli studio popularnego programu

Widzów zamurowało! Więźniowie przejęli studio popularnego programu

Taka sytuacja zdarzyła się po raz pierwszy w historii! Widzów dosłownie zamurowało. Więźniowie przejęli studio programu "Mam Talent" i zdobyli serca publiczności. Jednak reakcja jurorów nie była taka, jak spodziewała się większość.

Niekwestionowanym hitem jesiennej ramówki stacji TVN po raz kolejny okaże się bez wątpienia nowa edycja programu "Mam talent!". Z tego powodu w całej Polsce wyruszyły właśnie castingi, podczas których zostaną wytypowani najlepsi uczestnicy. Zarówno widzowie, jak i jurorzy byli jednak zadziwieni, kiedy na scenie show pojawili się... więźniowie. "Mam talent!" od lat przyciąga przed ekrany telewizorów miliony Polaków. Program pozwala bowiem niezwykle zdolnym osobom rozpoczynać kariery, które najczęściej wiążą się z ogromnym sukcesem i sporymi zarobkami. Trudno więc dziwić się, iż chętnych do wzięcia udziału w show jest naprawdę wielu.

Zaskoczenie na scenie programu stacji TVN

Kiedy jednak przed Agnieszką Chylińską, Małgorzatą Foremniak i Agustinem Egurrolą pojawiła się grupa mężczyzn z Zakładu Karnego Wojkowice, widzowie przecierali oczy ze zdziwienia. Zespół wykonał bluesowy utwór, zaznaczając jednak, iż zajmują się także innymi gatunkami muzycznymi. Ostatecznie więźniom nie udało się przejść eliminacji. Chociaż Agustin Egurrola wstawił się za nimi, został przegłosowany przez niechętne Agnieszkę Chylińską oraz Małgorzatę Foremniak. Wszyscy jurorzy zgodnie pochwalili jednak uczestników i życzyli im powodzenia.

Reakcja jury

- Chcę, żebyście wiedzieli o tym, że życzymy wam, żeby wam się wszystko po prostu poukładało. (...) Jeśli możecie w tym czasie grać, to jest to piękna historia. My kochamy piękne historie, takie amerykańskie happy endy. (...) Mam nadzieję, że przez chwilę poczuliście się wolni na naszej scenie - powiedziała Chylińska. - Może poziom nie był rewelacyjny, ale wiem, że tym żyjecie. To daje wam sens, to daje wam nadzieję na jutro. Cieszę się, że macie taką pasję, że chcecie to robić. To niezwykłe, to wniosek, że jeszcze bardzo dużo dobrego przed wami - dodał Egurrola. - Dla mnie najważniejsze, że poszukujecie, nie stoicie w miejscu. Jest takie przysłowie - „na toczącym się kamieniu nigdy nie osiądzie mech”. Życzę wam wszystkiego dobrego - stwierdziła także Foremniak. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Skandaliczne wystąpienie w Dzień Dobry TVN. Prowadzący zaniemówili
  2. A więc jednak! Oliwia Bieniuk idzie w ślady mamy
  3. Dramatyczne wyznanie polskiej piosenkarki. Boi się śmierci i o swoje dziecko
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News