Piękna strażniczka więzienna odbywała stosunki z niebezpiecznym osadzonym. W jej telefonie znaleźli porażające materiały

Piękna strażniczka więzienna odbywała stosunki z niebezpiecznym osadzonym. W jej telefonie znaleźli porażające materiały Źródło: Pxfuel

Więzienie niespodziewanie połączyło 27-letnią strażniczkę z 29-letnim osadzonym. Para wdała się w płomienny romans, który po jakimś czasie został ujawniony przez innych więźniów. W telefonie kobiety znaleziono zadziwiające materiały.

Więzienie stało się miejscem narodzin nietypowej miłości. 27-letnia Ayshea Gunn zakochała się w 29-letnim Khuramie Razaq i być może nie byłoby w tym niczego dziwnego, gdyby nie fakt, że kobieta jest piękną strażniczką, a mężczyzna - osadzonym, odsiadującym wyrok 12 lat pozbawienia wolności w zakładzie karnym Berwyn w walijskim Wrexham.

Więzienie miejscem płomiennego romansu

Jak się okazało już po wyjściu sprawy na jaw, para nie tylko utrzymywała stosunki seksualne, ale także je nagrywała. Zakochani robili wiele zdjęć oraz filmów, które następnie przesyłali sobie w tajemnicy. Poza tym obdarowywali się prezentami, a w telefonie Gunn znaleziono porażające materiały - miała wysyłać kochankowi fragmenty rozmów z innymi strażnikami. To wstrząsający fakt, który mógł narazić ich nawet na niebezpieczeństwo ze strony osadzonego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ostatecznie sprawę ujawnili inni więźniowie, zgłaszając ją dyrekcji zakładu. Gunn została aresztowana, a jej czyny tłumaczono przed sądem złamanym sercem. Były chłopak miał bowiem rzekomo zdradzić strażniczkę z inną pracowniczką więzienia. Podobne tłumaczenia nie ochroniły jednak 27-latki przed karą.

Dzisiaj grzeje: 1. Kasia Cichopek pokazała dzieci. Adaś i Helenka wyglądają jak mama [ZDJĘCIA]
2. Bus zderzył się z ciężarówką, druzgocąca liczba ofiar. TVP: nie żyją 22 osoby, posępne wieści z Egiptu

Strażniczka sama trafi za kraty

Jak donoszą brytyjskie media, kobieta spędzi za kratkami 12 miesięcy. Jej wybrankowi dodano za to do odsiadywanej już kary 8 miesięcy. Ukarano go przede wszystkim za to, że nielegalnie posiadał w zakładzie smartfon, który służył mu do komunikacji z kochanką.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Spędził dwa dni na balkonie, bez jedzenia i schronienia. Interweniowała policja, dlaczego właściciele nie poniosą konsekwencji?
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Widzowie The Voice Senior osłupieli. Andrzej Piaseczny wparował nagle na scenę i dokonał największego wyznania
  4. Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje gwiazda najbardziej skandalicznego filmu w swoim czasie
  5. Wielki niepokój o 12-letnią Viki Gabor. Michał Szpak aż zadrżał, mówiąc o swoich obawach

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News