Brutalna śmierć pedofila w więzieniu. Współwięźniowie nie mieli dla niego litości

Brutalna śmierć pedofila w więzieniu. Współwięźniowie nie mieli dla niego litości Źródło: fot. Florida Department of Corrections

Więzienie rządzi się swoimi prawami, a to za co został skazany dany więzień może mieć znaczenie w tym, jak będą go traktować inni. W tym wypadku skończyło się śmiercią.

Więzienie bez wątpienia nie jest miejscem, w którym chciałby się znaleźć żaden z nas. Oczywiście mamy masę wolnego czasu i darmowe posiłki, ale nasz plan jest dokładnie kontrolowany, a my sami nie możemy decydować o tym, co robimy. Jednak nie to jest najgorsze dla wielu więźniów. Chodzi bowiem o to, że wśród więźniów, niektórzy osadzeni nie zasługują na to, aby traktować ich jak ludzi.

Tyczy się to przede wszystkim pedofilii oraz inne osoby, które skrzywdziły w ten czy inny sposób. Stwierdzenie, że takie osoby nie mają lekko i muszą liczyć się z ostracyzmem ze strony innych więźniów to tak, jakby nic nie powiedzieć.

Więzienie stało się jego miejscem kaźni

David Oseas Ramirez został w 2013 roku skazany na dożywocie za wykorzystywanie seksualne 11-letniej dziewczynki. Mężczyzna został osadzony w więzieniu Jackonville na Florydzie. Jego ciało zostało znalezione w celi i było już zbyt późno, aby udzielić mu jakiejkolwiek pomocy.

Jednak Ramirez nie był zamknięty sam. Oprócz niego w celi przebywało jeszcze dwóch więźniów, a wśród nich Paul Dixon, który został skazany za morderstwo, kiedy miał zaledwie 17-lat. Nie powinno więc dziwić, że bardzo szybko stał się pierwszym podejrzanym w tej sprawie, chociaż zarówno on, jak i trzeci osadzony odmówili jakiejkolwiek współpracy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Według doniesień Ramirez wpadł w konflikt z Dixonem, aż od przepychanek słownych przeszli do rękoczynów. Dixon następnie chwycił Ramireza za głowę i zanurzył ją w muszli klozetowej, trzymając tak długo, aż jego współwięzień wyzionie ducha.

Dixon po tym, jak został oskarżony o zamordowanie Ramireza odmówił składania jakichkolwiek wyjaśnień i jedyne, o co poprosił to o kontakt ze swoim adwokatem. Wielu internautów uwarzą, że mężczyzna otrzymał to, na co zasłużył i podobna kara powinna mu zostać wymierzona już dawno temu.

 - Kiedy mężczyźni idą do więzienia oskarżeni o skrzywdzenie dziecka, nie mają tam spokoju. Muszą stale się pilnować i mieć nadzieję, że zaprzyjaźnią się z kimś, kto będzie ich strzegł i chronił - mówił "Newsweekowi" analityk kryminalny Ken Jefferson.

  1. Królowa Elżbieta II zrobiła coś tak szokującego, że król Arabii Saudyjskiej prawie dostał zawału. Pospadacie z krzeseł, gdy się dowiecie, co zrobiła
  2. Przed śmiercią Anna Przybylska miała jedno życzenie. Jej przyjaciółka po latach zdecydowała się o tym opowiedzieć. Będziecie płakać
  3. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem
  4. Lepiej przełóżcie plany na urlop. Jasnowidz Jackowski mówi, co wydarzy się już za parę dni, to straszne
  5. Do seniorów trafią ogromne pieniądze. Kwoty zwalają z nóg, a dojdzie do tego już wkrótce
  6. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce
  7.  

 

źródło: O2

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 1

Ocena artykułu

Maria

2 tygodnie temu

Za wykorzystanie dziecka --zrobienie mu tak ogromnej krzywdy --należy się pedofilowi najwyższa kara . Gratuluje więźniom--za wymierzenie kary --zboczeńcowi.