Więzienie to miejsce, w którym osadzeni mają bardzo dużo wolnego czasu. Niekiedy daje znać o sobie ich kreatywność, która manifestuje się na najróżniejsze sposoby. Pewien więzień z Oklahomy zażył tajemniczą substancję i przeżył prawdopodobnie najgorszą przygodę erotyczną w swoim życiu.

32-letni penitencjariusz Dustin Lance, odsiadujący wyrok za włamanie i posiadanie nielegalnych substancji przeżył prawdziwy horror. Po zażyciu niezidentyfikowanej substancji, sprezentowanej mu przez kolegów spod celi zauważył, że z jego ciałem dzieje się coś dziwnego. Mężczyzna doznał po niej wzwodu, który za nic w świecie nie chciał ustąpić.

Nieodwracalne konsekwencje

Sytuacja, w której znalazł się Lance rozbawiła do łez zarówno jego współwięźniów, jak i pilnujących go strażników. To, co było świetnym ubawem dla pozostałych, dla mężczyzny było prawdziwą udręką. Wzwód trwał bowiem 91 godzin i po krótkim czasie zaczął sprawiać więźniowi ogromny ból. Jak się okazało, długotrwała erekcja miała poważne następstwa medyczne.

Dustina Lance’a ostatecznie zabrano do szpitala, jednak, jak się okazało, lekarze przyszli mężczyźnie z pomocą zbyt późno. Podczas trwającego prawie 4 dni wzwodu penis został uszkodzony, a zmiany są nieodwracalne. Więzień dostał skierowanie do urologa, ale wkrótce po hospitalizacji powrócił za kraty.

Więzień za swoje nieszczęście obwinia strażników, którzy, jak twierdzi, odmówili mu interwencji medycznej i zamiast zapewnić fachową pomoc, nabijali się z niego. W zamian za poniesione szkody, Lance domaga się 5 milionów dolarów rekompensaty.

Źródło: planeta.fm

Każdy facet chciałby od niej dostać zastrzyk! Oto najseksowniejsza pielęgniarka świata

16 najsławniejszych kobiet, które rozebrały się dla "Playboya"

...

Zobacz również