Wiemy kiedy premier Szydło opuści szpital! Zdradził to mediom prezes PiS

Wiemy kiedy premier Szydło opuści szpital! Zdradził to mediom prezes PiS

Jarosław Kaczyński poinformował w dzisiejszym wywiadzie, że premier Szydło czuje się zdecydowanie lepiej i już jutro wieczorem powinna opuścić szpital, do którego została przetransportowana po wypadku z udziałem kolumny rządowej.

W wyniku zderzenia samochodu przewożącego Beatę Szydło z drzewem, które miało miejsce 10 lutego, została ona początkowo zabrana przez służby ratownicze do oświęcimskiego, a później do warszawskiego szpitala. Do opinii publicznej docierały szczątkowe informacje na temat jej stanu zdrowia oraz kilka zdjęć, na których widać było między innymi premier odwiedzającą innych pacjentów placówki. Dzisiaj głos w tej sprawie zabrał prezes PiS Jarosław Kaczyński. Zdradził on dziennikarzom TVP, że Szydło czuje się coraz lepiej i prawdopodobnie już jutro opuści Wojskowy Instytut Medyczny.

Po wyjściu z placówki, ma ona zostać przesłuchana przez prokuraturę w sprawie wypadku, w którym ucierpiała. Brak dotychczasowych zeznań tłumaczony był złym stanem zdrowia premier. Oprócz niej, w przyszłym tygodniu o wypadku ma opowiedzieć policji także kierowca BOR, który z powodu obrażeń nie był w stanie zrobić tego do tej pory.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News