Jak informowaliśmy wcześniej, Cristiano Ronaldo postanowił odejść z Realu Madryt. Od ogłoszenia decyzji przez sportowca dziesiątki ekspertów sportowych rozpoczęło spekulacje nt. tego, do którego klubu przejdzie jeden z najlepszych piłkarzy w historii.

Gwiazda Realu Madryt została ostatnio posądzona przez prokuraturę o zakładanie podejrzanych instytucji finansowych w celu ukrywania swoich prawdziwych dochodów.

Ronaldo, jak donoszą portugalskie i hiszpańskie media, oburzył się i nie godzi się na takie traktowanie ze strony władz Królestwa Hiszpanii. Niedługo po tym zdecydował, że odchodzi z hiszpańskiego klubu.

Po ujawnieniu w mediach informacji o rychłym odejściu Cristiano Ronaldo z Realu Madryt, sportowi eksperci zaczęli spekulować na temat tego, do którego z klubów przejdzie CR7. Początkowo sądzono, że wybór gwiazdy piłki nożnej padnie na Bayern Monachium – w mediach pojawiła się nawet informacja o tym, że niemiecki klub zabiega o Ronaldo.

Jak jednak udało się ustalić mediom, Ronaldo miał już uzgodnić ze swoim menadżerem, że ten zrobi wszystko, by Cristiano mógł zasilić szeregi… Manchesteru United, czyli klubu, w którym już grał, ukształtował się jako piłkarz, a potem – jako najdroższy zawodnik świata – przeszedł do Realu Madryt.

Przejście Ronaldo do innego klubu jest już na ostatniej prostej, jego menadżer oraz klub, do którego przejdzie będą musieli sobie jednak poradzić z problemami, które napotkają – w tym głównie ogromna cena jaką będzie musiał zapłacić Realowi przyszły klub CR7.

ZOBACZ TAKŻE

https://www.youtube.com/watch?v=KeauftLIk-8

...

Zobacz również