Wieloletni polityk PO popełnił samobójstwo w swoim mieszkaniu
Wiadomości Pikio - 8 Kwietnia 2018

Wieloletni polityk PO popełnił samobójstwo w swoim mieszkaniu

Szokująca tragedia w Lublinie! Wieloletni polityk PO został odnaleziony martwy w swoim mieszkaniu. Zginęły także jego córka oraz żona. Jak do tego doszło?

Wojciech B. przez długi czas pełnił funkcję radnego Świdnika z ramienia Platformy Obywatelskiej. W poprzedniej kadencji był nawet wiceprzewodniczącym rady miasta.

Polityk PO nie żyje

Poza tym B. pracował jako pediatra oraz lekarz rodzinny. Założył w Świdniku własną praktykę, którą miał z powodzeniem prowadzić. 72-letni mężczyzna został jednak odnaleziony przez służby w swym mieszkaniu po tym, jak policja została zaalarmowana przez jego krewnych. W mieszkaniu B. miało dość do rozszerzonego zabójstwa.

Wstrząsające szczegóły sprawy

Postrzelone w głowę zwłoki żony oraz córki mężczyzny ułożone były w łóżkach. Przy jego ciele leżała za to broń, prawdopodobnie myśliwska. Sprawą zajęły się już oczywiście służby. Policja ustala, jak doszło do tej ogromnej tragedii oraz jaki był jej motyw.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Z ostatniej chwili: Niespodziewana śmierć wstrząsnęła Kukiz’15. Ogłaszają żałobę
  2. Wiemy, kto naprawdę dokonał zamachu w Münster. Należał do organizacji
  3. Atak bronią chemiczną! Setki ludzi umierają w męczarniach, nie znamy sprawców
ZAMIANA
anna_szczepaniakDlaczego to zrobiły? 14 gwiazd, które odebrały sobie życie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
goszczGroźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News