Wieloletni partner George’a Michaela ujawnia jego mroczne sekrety: To niezwykłe, że przeżył tak długo

Wieloletni partner George’a Michaela ujawnia jego mroczne sekrety: To niezwykłe, że przeżył tak długo Źródło:

Śmierć George'a Michaela wstrząsnęła światem. Brytyjski piosenkarz zmarł w wieku 53 lat. Teraz jego wieloletni partner życiowy ujawnił mroczne sekrety z jego życia i powiedział, że to niesamowite, iż muzyk przeżył tak długo.

– Wybieraliśmy się na świąteczny lunch. Przyjechałem po niego, ale już nie żył. Leżał spokojnie w łóżku, Wszystko się zawaliło - powiedział Fadi Fawaz w rozmowie z "Daily Telegraph".

– Kilka razy wieziono go na sygnale na ostry dyżur. Brał heroinę. To i tak niezwykłe, że przeżył tak długo – dodał.

Artysta miał być uzależniony nie tylko od heroiny. Jak czytamy w publikacji, palił również nawet 25 skrętów dziennie. Wielokrotnie miał przedawkować narkotyki.

Mroczne sekrety George'a Michaela wstrząsnęły światem podobnie jak jego śmierć. Muzyk najprawdopodobniej zmarł na niewydolność serca. Policja stwierdziła, że jego zgon jest "niejasny". Wykluczono jednak udział osób trzecich. Wydawca poinformował, że George Michael umarł spokojnie we własnym domu.

Brytyjski piosenkarz współtworzył kultowy zespół Wham!, który stworzył m.in świąteczny, nieśmiertelny hit "Last Christmas". Następnie odnosił sukcesy w karierze solowej. W ciągu całej swojej kariery sprzedał ponad 100 milionów płyt. Był w trakcie pracy nad nowym albumem. Fani na całym świecie opłakują jego śmierć.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News