Ogromny pożar w Wielkopolsce. Toksyczna chmura idzie nad miasto

Ogromny pożar w Wielkopolsce. Toksyczna chmura idzie nad miasto

Kiedy wydaje się, że największym problemem jest smog, który atakuje polskie miasta, zaraz dzieje się coś, co jest jeszcze bardziej niebezpieczne. Ogromny pożar w Wielkopolsce sprawił, że toksyczna chmura idzie na miasto!

Dym widać z kilku kilometrów, takie przerażające sceny rozgrywają się w Wielkopolsce. Pożar sprawił, że mieszkańcy narażeni są na kontakt z toksyczną chmurą, która przemieszcza się nad miasto.

Pożar trawi wysypisko

Blisko 10 zastępów straży pożarnej walczy z pożarem, który wybuchł na wysypisku śmieci w Wielkopolsce, w miejscowości Dobra Nadzieja. Jedyna dobra informacja to fakt, że ogień nie zagraża pobliskim budynkom. - Pali się wysypisko śmieci o powierzchni około 10 000 metrów kwadratowych - poinformował dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pleszewie. Mimo to, toksyczna chmura zmierza w stronę bardziej zamieszkałych terenów. Nad trującym dymem, który unosi się nad ogarniętym pożarem wysypiskiem, straż pożarna nie ma już możliwości zapanować. Lepiej więc pozostać w domach.Najlepsze newsy dnia:

  1. DJ Avicii nie żyje. Miał zaledwie 28 lat
  2. Cały kraj żegna byłą pierwszą damę. Żałoba ogarnęła wszystkich
  3. Gigantyczna akcja ABW. Ludzie powyrzucani z domów
Źródło: kontakt24.tvn24.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu