Tomasz Lis ma gigantyczne kłopoty. Dostał ultimatum, może wylecieć na bruk

Tomasz Lis ma gigantyczne kłopoty. Dostał ultimatum, może wylecieć na bruk

Tomasz Lis ma gigantyczne kłopoty. Jego małżeństwo się sypie, chcą go wyrzucić z pracy, a do spłacenia ma gigantyczny kredyt... we frankach. To może skończyć się dla niego bardzo źle.

Od tygodni media huczą na temat kryzysu w małżeństwie celebrytów, które ma już ponoć przechodzić do historii. Jak się właśnie okazało, nie jest to jednak jedyny trapiący ich kłopot. Kariera Tomasza Lisa miała bowiem znaleźć się w gigantycznym kryzysie. "Newsweek", którego prowadzeniem zajmuje się już od dłuższego czasu, notuje bowiem coraz gorsze wyniki sprzedaży, co odbija się na kontaktach dziennikarza z przełożonymi.

Lis w tarapatach

- Tomek dostał od szefów ultimatum - wyznała w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" osoba związana z redakcją. ZOBACZ TAKŻE: Cyrk! Oto co Głogowska kupowała od Dilera Gwiazd za PÓŁ CENY Co ciekawe, przez wyraźne problemy finansowe Lis może stracić także swój program internetowy, który był niejako oczkiem w głowie dziennikarza i wylecieć na bruk.

Co stanie się z publicystami?

Warto przypomnieć, iż małżeństwo celebrytów niezmiennie spłaca wspólny kredyt we frankach, który zaciągnęli na zakup domu w Konstancinie. Nie wiadomo, w jaki sposób zdecydują się podzielić kłopot, jeżeli ich związek rzeczywiście istnieje już jedynie na papierze. Kryzysowej sytuacji finansowej pary może nie uratować nawet fakt, iż Hanna Lis już wkrótce rozpocznie produkcję własnego programu na antenie Polsat Cafe. Czas pokaże, jak małżeństwo dziennikarzy poradzi sobie z kolejnymi problemami, które niespodziewanie stanęły na ich życiowej drodze. ZOBACZ TAKŻE: Rozenek kazała to wyciąć. Nie bez powodu
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News