Wielki zawód słynnej dziennikarki TVP. Chciała wystąpić w scenie ŁÓŻKOWEJ, a...

Wielki zawód słynnej dziennikarki TVP. Chciała wystąpić w scenie ŁÓŻKOWEJ, a... Źródło: screen Youtube/ Telewizja wPolsce

Znana dziennikarka z publicznej telewizji chciała zaskoczyć wszystkich swoją grą aktorską. Czy polskie kino jest gotowe na nowa gwiazdę? 

Anna Popek należy do  ulubienic prezesa TVP Jacka Kurskiego. Po tym jak wzięła udział w "Pensjonacie nad rozlewiskiem" postanowiła wszem i wobec pochwalić się tym wiekopomnym wydarzeniem. - Zaproszono mnie do udziału w serialu „Pensjonat nad rozlewiskiem” i pojawiłam się tam oczywiście jako dziennikarka, chociaż marzyłabym, żeby wystąpić w innej roli – mogłabym być żoną rybaka, sprzedawczynią w lokalnym sklepie albo okrutną panią prokurator, która przyjeżdża, żeby rozwiązać jakąś zagadkę. Ale rolę dziennikarki też przyjęłam z wielką radością i z szacunkiem - przyznała się pani Ania w rozmowie z  agencją Newseria Lifestyle. Potem szefowa PAP Life i prowadząca Wielkie testy na antenie TVP1 zdradziła co sądzi o tzw. "scenach łóżkowych": - Bardzo mi się spodobało, bo w tej roli miałam wystąpić w scenie łóżkowej – scena łóżkowa, bielizna nocna i ja. Potraktowałam to jako wielkie wyzwanie, nabyłam komplet jedwabnej bielizny w tym celu, aby ładnie zaprezentować się naszym widzom i pojechałam na plan. Scena łóżkowa zapowiadała się bardzo obiecująco. Myślałam, że będzie interakcja z mężczyzną, ale okazało się, że wątek był poprowadzony inaczej i w końcu tę noc spędziłam z laptopem na kolanach, więc tak sobie. Popek bardzo liczy na rozwój filmowych wydarzeń. Jeżeli tylko będą robione kolejne zdjęcia do serialu to czeka na zaproszenie. Miejmy nadzieję, że tym razem pani Ania doczeka się prawdziwego mężczyzny u swojego boku. - Jest to serial bardzo rodzinny, pełen ciepłych skojarzeń i dobrej atmosfery, uśmiech pojawia się już od pierwszego spojrzenia. Poza tym piękna Ostróda, rozlewisko, fantastyczne miejsce. Bardzo lubię historię, więc oczywiście poszłam zwiedzić zamek krzyżacki w Ostródzie, na miejscu dużo fajnych wrażeń, pyszna pizza, piękne pejzaże, miła atmosfera – tylko życzyć sobie, żeby ten serial nadal trwał i żeby od czasu do czasu być tam znowu na planie w takiej roli - marzy o swojej roli "Aniołek Kurskiego".

Źródło: pomponik.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News