Portal PIKIO.pl pnie się w rankingach popularności i poczytności największych polskich mediów. Według renomowanego, branżowego rankingu Alexa Rank firmy Amazon, PIKIO.PL przegoniło jeden z najpopularniejszych politycznych portali – wPolityce.pl. Na wyciągnięcie ręki są pozostałe największe media. Przypominamy, że spośród mediów wyróżnia nas to, że NIGDY nie pobieraliśmy publicznych pieniędzy i wszystko zawdzięczamy ciężkiej pracy. Dziękujemy Wam Szanowni Czytelnicy! 

Alexa Rank to renomowany, branżowy ranking dotyczący poczytności polskich i zagranicznych portali zarówno w naszym kraju, jak i na całym świecie. Nie ma zaskoczenia, że pierwsze cztery najczęściej klikane domeny w Polsce to Google.pl, YouTube.com, Facebook.com oraz Google.com.

Następne miejsca są zajmowane głównie przez strony bankowe, rozrywkowe, pornograficzne oraz usługowe. Portal PIKIO.PL pnie się w rankingu i z każdym miesiącem bije rekordy poczytności. Zajmujemy już 162 miejsce. Za nami plasuje się jeden z największych politycznych serwisów – wPolityce.pl (163).

Wyprzedzamy również takie media jak Newsweek.pl (215), TVP.info (327), Rmf24 (324), Polskie Radio (241), Wprost (343), Telewizja Republika (467) czy Oko.press (860).

Niewiele przed nami plasują się takie media jak prorządowa niezależna.pl (138) oraz antyrządowy naTemat.pl (91), który w przeciwieństwie do PIKIO notuje mocne spadki (zobacz wykres na dole artykułu).

Warto zwrócić uwagę na tempo wzrostu i spadki portali. Poniżej wykresy PIKIO.PL i innych mediów. Jednocześnie zachęcamy do wpłacania darowizn dla PIKIO.PL Przypominamy, że spośród mediów wyróżnia nas to, że NIGDY nie pobieraliśmy publicznych pieniędzy. Sukces zawdzięczamy ciężkiej pracy. Jeśli kogoś stać i szanuje naszą pracę, prosimy o wsparcie finansowe w dowolnej wysokości.

Pamiętaj, by koniecznie wpisać w tytuł przelewu DAROWIZNA. Można też skorzystać z opcji PayPal na dole artykułu. 

HGA Sp. Z O.O.

Hlonda 2A/63 Warszawa 02-972

19 1140 2004 0000 3302 7591 9672

...

Zobacz również