Wielki problem banalnie rozwiązany! Tak można słuchać Youtube w tle na telefonie

Wielki problem banalnie rozwiązany! Tak można słuchać Youtube w tle na telefonie

Na pewno każdy z nas na co dzień używa YouTube, gdyż jest on zbiorem wielu teledysków, albumów czy filmików a co najważniejsze jest darmowy. O ile na komputerze cz laptopie nie ma z nim większych problemów, to z aplikacją mobilną jest już jeden spory kłopot. 

Płacisz to masz

Każdy wie, że kiedy chcemy czegoś posłuchać z wygaszonym ekranem, to niestety musimy skorzystać z innej aplikacji niż YouTube. Jednak taką możliwość daje nam płatna wersja YouTube Red, lecz osoby, które nie chcą wydawać pieniędzy, również mogą cieszyć się ulubionymi hitami dzięki jednemu z prostych rozwiązań.

Mamy sposób

Smartfony z systemem Android- Musimy uruchomić przeglądarkę Google Chrome a później włączyć YouTube. Następnie należy włączyć opcję wyświetlania wersji na komputer, przez co strona minimalnie zmieni swój wygląd. Następnie można już wybrać ulubiony hit i zaakceptować powiadomienia od YouTube o ile taka opcja się pojawi. Kiedy włączymy piosenkę będzie już możliwość zablokowania ekranu naszego urządzenia. Wyświetli się wówczas na nim odtwarzać z przyciskiem play. Gotowe W systemie iOS sprawa ma się podobnie. Potrzebna jest tutaj jedynie inna przeglądarka, jaką jest Dolphin. Po wykonaniu danych kroków, musimy zamknąć aplikację i włączyć odtwarzanie w centrum aplikacji. Dzięki temu rozwiązaniu możemy słuchać ulubionych utworów czy podcastów z YouTube całkowicie bez opłat. Nie mamy potrzeby pobierania zbędnych aplikacji, które przeważnie zawierają wirusy, które są w stanie pobierać prywatne dane. źródło: www.planeta.fm  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News