Aleksander Kwaśniewski od lat pozostaje na zasłużonej emeryturze. Były prezydent po sprawowaniu najwyższego urzędu w państwie generalnie odciął się od polityki, choć w międzyczasie próbował trochę w niej namieszać. Jeśli jednak uda mu się to, co planuje teraz, z polityką pewnie pożegna się na dobre.

Swoje plany na przyszłość Kwaśniewski ujawnił podczas ostatniego wywiadu, jakiego udzielił po meczu Polska – Czarnogóra. Jak mówił były prezydent, chętnie zająłby on stanowisko… eksperta i komentatora piłkarskich zmagań.

– Mam teraz trochę więcej czasu, więc jestem do dyspozycjiRobię to absolutnie gratis i z przyjemnością – podkreślił.

Swoje umiejętności komentatorskie i znawstwo w dziedzinie sportu były prezydent pokazał zresztą podczas tej samej rozmowy.

Te emocje zgotowaliśmy sobie na własne życzenie. Mecz ułożył się dobrze, w drugiej połowie postanowili uśpić przeciwnika, a pod koniec uśpili samych siebie. I te dwie bramki spowodowały spory niepokój, ale też dobrą reakcję – skomentował Kwaśniewski.

Z nowej fuchy byłego prezydenta ucieszyłby się zapewne inny fan piłki – Donald Tusk, którego z Kwaśniewskim łączy nie tylko miłość do futbolu, ale też – delikatnie mówiąc – niechęć do Prawa i Sprawiedliwości i obozu „dobrej zmiany”.

 

źródło: se.pl

Jak relaksuje się Beata Szydło? Na to byś nie wpadł! Zaskakujące pasje polityków


Jak wielki majątek ma Korwin-Mikke? Szok! Najbogatsi polscy europosłowie [ZOBACZ!]

...

Zobacz również